Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o dziecko

Polecane posty

Gość gość

. Po raz pierwszy udzielam się na grupie. Staramy się z mężem o dziecko od 8 miesięcy, zawsze miałam regularne cykle. W ty miesiącu kochalismy się podczas dni płodnych dziej przed planowanym okresem miałam plamienia koloru kawa z mlekiem myślałam że to na miesiączkę ale jej nie dostałam i wieczorem zrobiłam test ciążowy wynik był negatywny wczoraj był dzień planowanej miesiączki lecz jej brak i objawów żadnych nie ma. Jak myślicie czy test mógł się pomylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie ciesz ze nie jestes w ciąży. Bachor to utrapienie i wyssany do cna portfel a na dodatek ludzi jest juz tak pełno ze czasami nie ma gdzie igły wcisnąć w te tłumy ludzkie. Po chuya produkować tego wiecej? Z czystego egoizmu płodzicie sie jak suczki i dokladacie światu tylko wiecej problemów. Ja nie mowie o pozbywaniu sie ludzi którzy juz sa, ja apeluje zeby nie produkować tego wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz mieć pewność idź na betę. A czy robiłaś sobie jakieś podstawowe badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być wczesna ciąża i test ci wykryje ją na dniach, ale może być też tak jak u mnie; tydzień mi się spóźnił okres ze zwykłego stresu. Powodzenie. Też się staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat o staraczkach sraczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mialam taki problem starajac sie o dziecko, poszlam do lekarza i dostalam tabletki hormonalne i okres wrocil. A co do marzen o dziecku to sie nie zalamuj, my staralismy sie poltorej roku, a aktualnie juz polowa ciazy za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PÓŁTORA roku, jak już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe jest prawdopodobieństwo że test nie wykrył ciąży. Chyba, że akurat faktycznie do zapłodnienia doszło nie wtedy, gdy myślalas że masz dni płodne. Stres ogólnie nie pomaga. Ale życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy ciążowe się robi rano z porannego moczu. Dopiero w późniejszych tygodniach stężenie hormonu jest na tyle wysokie ze wychodzi o każdej porze dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U tych ze schizami testy robi sie co chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mozesz byc w ciazy. Ja tez mialam takie lekkie plamienia brazowe z 5 dbi bawet trwaly. Tydzien pozniej zrobilam test i grube 2 kreski:) powodzenia i bez spiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż to, bez schizow i napinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 4. tematy nowe dziś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×