Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 89

Problem z dekoderem z ustawieniami kanałów na tvp .Ktoś może wie co zrobić

Polecane posty

Gość 89

Mam taki problem że wczoraj przy wyłączaniu telewizora zamiast na przycisk wyłącz nacisnełem na przycisk kanału 2 , no i od tej pory nie chce się mnie wyświetlać kanały z dekodera orange .Wcześniej miałem antenę telewizyjną pokojową i na tvp miałem ustawienia kanałów co odbierały na tej antenie pokojowej .Taka sprawa że pilotem od telewizora tylko wyłączam i włączam go ,tak to mam dekoder i tam mam kanały telewizyjne i wiadomo oddzielny pilot do dekodera .No i wczoraj zamiast na wyłącz telewizor to przycisk kanału i teraz mnie się wyświetla lista kanałów tych co były odbierane na antenie pokojowej .Nie wiem jak załączyć dekoder który działa bo normalnie mogę go włączyć i wyłączyć kanał też się mmnie wyświetla tyle że na ekranie tvp mam wyświetlone że brak sygnału a już nie używam przecież anteny pokojowej bo mam dekoder ;/ nie wiecie jak zrobić żeby sie mnie wyświetlały kanały bo wyszystko działa i jest podłączone tyle że w tvp od pilota sie mnie załącza jakieś kanały co były ustawione z anteny pokojowej ;/ czy ktoś tak miał kiedyś że nie mieliście odbioru z dekodera mimo tego że na pewno działał i normalnie się włączał /wyłączał tyle że coś się zrobiło przy wyłączaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×