Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet nie dba o higienę jest otyły I ma małego penisa

Polecane posty

Gość gość

Na początku jeszcze nie miałam zastrzeżeń Ale teraz po 2 latach związku Potrafi założyć koszulkę z sobotniej imprezy Nie dba o porządek w mieszkaniu Chce się kochać oralnie A ja czuje że przed chwilą się wyproznial Często chodzi przepocony A z ust to już wogule Nie dość że ma małego to wymaga loda A sexu już nie chce jeśli sex to ja na nim Nie ciągnie to do aktywności fizycznej waży ponad 103 kg Szczerze to zaczyna mnie brzydzic Nie wiem czy to ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że wiecznie nie ma dla nie czasu Zamieszkać że mną też nie chce mimo że wie że ciężko mi się.mieszka z.matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z nim, ze bez higieny nie ma seksu. Jak cie zaczyna brzydzic to juz poczatek konca, powiedz to jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość oczywiscie
Nie ma sensu, rzuć go :) Faceci sie teraz myją, ładnie pachną w miejscach publicznych, wybierz sobie takiego co lubi wodę i mydło a flejtucha zostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej eks jeppało jak z kutra rybackiego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiii
przeuroczo napisane ;-) :-P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość oczywiscie
Pewnie ją czyms zaraziłeś. Dobrze że ja nigdy nie pozwoliłam sie dotknąć żadnemu brudasowi tylko od razu prałam po pysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:47 obrzydliwe. A ile ma wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 165 i garba :o Śmiesznie wygląda, jak tak lata szybko na krótkich nóżkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiii
Ostatnio naszła mnie ochota na seks po południu kiedy moja dziewczyna wróciła z pracy. Chciałem wykorzystać sytuację że mam wolną chatę. Ledwo weszła do mieszkania a zacząłem się do niej dobierać. Trochę się opierała, była zaskoczona ale w końcu przestała. No i o co chodzi? Byłem napalony jak messerschmitt, ale najpierw chciałem ją „rozgrzać” więc schodzę na dół a tam… No jakiś k***a białawo-przeźroczysty kisiel k***a mać, strasznie mnie to obrzydziło. Jeszcze chwilę walczyłem ze sobą ale moi drodzy, wybrance mojego serca najzwyczajniej w świecie targało też z d***la. Widocznie robiła „dwójkę” w pracy i pozostała gówniana mgiełka. To było dla mnie za wiele, straciłem ochotę, mój Wacław też. Już nawet nie pamiętam jak się wykręciłem od tego sexu, w każdym razie ona myśli teraz że mi kogut nie zapiał, a on piał jak cholera tylko przestał jak zobaczył śluz z groty ‚a’ i poczuł gównianą mgłę z groty ‚b’. Co więcej głupio wyznać mi jej prawdę, a ona mnie pociesza żebym się nie martwił, że miałem słabszy dzień i tak dalej. Co gorsza mam od niej odrzut teraz, choć nie wiem czy słusznie, w końcu ona też jest tylko człowiekiem i nie chciała tak na świeżo na spoconiaka z roboty ale ja się uparłem. No i dostałem od losu karę. Nadmienię, że wcześniej się takie coś nie zdarzało, zawsze była świeżutka i pachnąca niczym brzoskwinka. Powiedziałem o tym tylko najlepszemu kumplowi to mnie wyśmiał, mówi że jestem p******y, że to przeca normalne, ale on rypie jakieś bazyle w kiblach na imprezach, więc poprzeczkę ma znacznie obniżoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O fujjjj, nie tknęłabym końcem kija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest otyły to tym bardziej powinien się myć. Rozważ, czy lubisz tak żyć w narastającym smordzie. Bo jesli pogorszyło się w ciągu 2 lat, to co będzie za kolejne 2? A co za 4? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie młodego szczupłego faceta ze swojego środowiska, przyzwyczajonego do mycia i normalnego, a stary niechluj wróci do sztucznej pochwy ze skarpety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka987

o fujj rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość majka987 napisał:

o fujj rzygam

Wierzę! Po mnie byś jeździła aż miło, jak za wolno to klaps :) Gwarantuję że byś nie rzygała, chyba ze byś zaciążyła, wtedy wszystko jest możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I wy wierzycie temu od grot ? Przecież na kilometr widać,  że to zmysłowa historyjka jakiegoś konotrzepa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×