Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto jest dla Was autorytetem spośród znanych osób?

Polecane posty

Gość gość

Choć może autorytet to zbyt poważne słowo, ale kogo szanujecie, czyje poglądy uważacie za choćby warte posłuchania i przemyślenia? Kto jest dla was tzw elitą i inteligencją? Mam na myśli osoby żyjące tu i teraz, w naszych czasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Karolina z youtube. Prowadzi kanał miszmaszowa27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PAD i PJK i PKP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie poglądy są warte wysłuchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuję wszystkich znanych ludzi którzy się nie sprzedali i którzy się nie afuszuja z prywata nigdzie bo ich talent nie potrzebuje taniej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam autorytetów bo prawie każdy, którego poglądy lubię i szanuję potrafi palnąć jakąś głupotę, z którą się nie zgodzę, a autorytet to dla mnie ktoś w rodzaju mentora którego stylem bycia i życia chciałabym się inspirować na 100% - nie znam jeszcze nikogo takiego :P Niemniej jednak jest dużo ludzi, których lubię słuchać i wyciągać z ich wypowiedzi "coś" dla siebie i zwykle nie są to aktorzy czy muzycy ale znani biznesmeni np. Elon Musk :P Generalnie nie znoszę ludzi radykalizujących się w którąś stronę, głośnych i żyjących z nakręcania gunwoburz. Nie wiem czy zauważyliście, ale jest jedna taka grupa wśród artystów, która ma w swoich szeregach najmniej radykałów a jej członkowie wyróżniają się zwykle bardzo wyważonymi poglądami. Tą grupą są komicy (mam oczywiście na myśli ludzi robiących stand-up, nie kabaret) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VLOGLOLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×