Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Siedzę i płacze

Polecane posty

Gość gość

Nie mam już siły do wyprysków na twarzy. Miałam naprawdę dużo pryszczy, zaskórników od jakiegoś czasu moja skóra na twarzy się poprawia. Nie wiem jak to się dzieje, ale jest dużo lepiej. Z każdym dniem moja cera na buzi jest lepsza, ALE PRYSZCZE wyskakują mi na dekolcie i piersiach. Ja nie wiem jak to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A umówiłaś się już do dermatologa?:) Najlepiej do specjalisty ze sprawdzonymi opiniami... prywatnie... powinien przepisać odpowiedni lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaburzenia hormonalne. Idź porobić barania + sprawdź tarczycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie dbasz wystarczająco o kondycję organizmu. Jesz za bardzo przetworzone jedzenie, niezdrowe. Masz za mało ruchu/jesz za dużo w porównaniu do tego co spalasz. Niestrawione jedzenie zalega ci w jelitach, a substancje rozkładu zamiast być wydalane razem z kałem, trują ci organizm i wychodzi to w pryszczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę jestem załamana. Na twarzy już mi nie wskakują pryszcze, zaskórników co raz mniej...to aż takie niewiarygodne... Ale na dekolcie i piersiach takie małe pryszcze. Będę musiała iść, ale boje się brać tych leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam na jakąś nietolerancję pokarmową. Ogranicz krowie przetwory i poobserwuj skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. Może jesz też rzeczy, które u Ciebie wywołują pryszcze. Mi się np. czasem robią, mimo że mam 30 lat, jak często jem coś na obiad z sosem zrobionym z przecieru pomidorowego, pomidorów z puszki, koncentratu pomidorowego. No i myj krocze 2-3 razy dziennie odpowiednim żelem pod prysznic. Nie robią mi się, jeśli używam Dove/Johnson's Baby. Wydawało by się to głupie z tym żelem pod prysznic, ale u mnie działa:D Magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bój się.. fak niektóre mocno obciążają wątrobę jednak zanim je zażyjesz będziesz musiała zrobić badania. Tak jak radzi ktoś wyżej sprawdz hormony i tarczyce. Tylko idz do sprawdzonego lekarza żebyś nie trafiła do bubka bo się zrazisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cd. Pryszcze mogą Ci też wychodzić, jeśli za mało przebywasz na słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuje, ale od razu zapisze się na wizytę do dermatologa. Jak prywatnie to chyba nie trzeba czekać Bóg wie ile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja codziennie spaceruje a jak jestem w domu to zazwyczaj na balkonie. Co do ruchu to robie dużo przysiadów i jeżdżę na rolkach. Ale jem niezdrowo chipsy, mcdonalds, pepsi itp. Dodam, ze jak kiedyś jadłam zdrowo przez dwa lata miałam więcej pryszczy na twarzy niż jak jem niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. To pewnie gruba jesteś? Jak się spasę, to też mi się robią pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem. Waze 63 kg przy 175 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja nie wiem. Są szanse, że z wiekiem przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzuć ze swojego jadłospisu Cukier. Spróbuj ograniczyć do minimum. Np w samym jogurcie 200g masz tam ok 4 łyżeczki cukru. Ja mam np wypryski po czekoladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie mam czasu czekać aż samo przejdzie chociaż nieprzejrzyste jak mam je od 7 lat. Jedynie jak widać mogą sobie migrować :// A czytałam, ze po tych silnych tabletach robią się rany w ustach a nawet problemy ze wzrokiem. Co do ust to mam powiększone i boje się o kwas, bo to tanie jest. A co do wzroku to i tam mam wadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejdzie* tabletkach* tak*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz regularnie miesiaczke? Takie pryszcze w Twoim wieku mialam przy pco. To pewnie jest to. Idz do ginekologa, endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dermatologa i tyle. Mnie wykluczanie niektórych produktów nic nie dało, cera taka sama z mlekiem i cukrem jak bez. Bez badań sie nie obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Tobie pomogło? Jakieś leki? A może zabiegi u dermatologa, ale to strasznie drogie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×