Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostałam oszukana

Polecane posty

Gość gość

Na początku chciałam napisać,ze osoby które chcą mnie hejtowac niech sobie darują bo i tak jestem w totalnym dole. Zaczne od tego,ze mam 17 lat. Pochodze z biednej rodziny(ojciec alkoholik itp) od pewnego czasu zaczęło mnie to dobijac ze na nic nie mam pieniądzy. Moja koleżanka doradzila żebym znalazla sobie kogoś kto będzie mi trochę pomagał z kasą-chodziło o sponsora. Na początku sie nie zgodziłam ale później stwierdziłam ze muszę to zrobić. Znalazłam faceta który miał wysyłać mi określoną ilość pieniędzy w zamian za zdjęcia na snapie jakie mu wyślę. Wysłałam mu wszystko co chciał i kiedy chciał. Po paru dniach zorientowałam się ze obiecanej kasy nie dostałam a facet przyznal się ze kłamał. Wiem ze to okropne co zrobiłam i naprawdę strasznie żałuję. W dodatku facet powiedział mi ze zapisał wszystkie moje zdjęcia jakie wysłałam..(na szczęscie bez twarzy). Czuje sie okropnie bo facet usunął snapa i nawet nie mam z nim juz żadnego kontaku. Nie mam o kim tego powiedzieć. Czuje sie jak najgorsza szmata..brzydzi mnie sama myśl o tym,ze jakiś obcy facet ogląda moje nagie zdjęcia i zabawia sie do nich... Proszę o jakąś pomoc. Boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczka na całe życie. Po co Ci ta kasa była? Nie karmią Cię w domu czy na firmowe ciuchy zbierałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość-właśnie teraz sie zastanawiam po co mi to było.. Julia11111-niestety nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia11111
Jak nie ma twarzy i jakiś znaków szczególnych typu tatuaż czy wystrój pokoju to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia11111-tak myślisz?jestem załamana i boje sie ze wstawi to gdzieś do internetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia11111
Nie zadręczaj się. Co mam być to będzie. Następnym razem po prostu dwa razy pomyśl zanim coś zrobisz. Ja takich zdjęć nawet mężowi nie wysyłam bo może na przykład zgubić telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia11111 okej dziękuję bardzo za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile chcesz i za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia11111
gość dziś Zostaw dziewczynę w spokoju. Pamiętaj, że kiedyś będziesz miał córkę w tym wieku. Chciałbyś żeby jakiś sfrustrowany facet nie potrafiący sobie znaleźć kobiety płacił jej za zdjęcia czy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie będę miał córki. Jedyne co mogę zrobić to sobie kupić trochę kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia11111
gość dziś Kiepsko. Poddajesz się czy nie chcesz? A siostrzenica, bratanica, młodsza siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poddaje. Ciekawe ile autorka bierze za klapsy na tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia11111
Poddaje... Acha :) Niby facet, a bez jaj. To już wiem dlaczego nie masz kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×