Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przestaje walczyć...

Polecane posty

Gość gość

Powoli przestaje walczyć, nie mam już sił. Ty nie rozumiesz tego jak bardzo Cie kocham i tego, że zrobiła bym dla ciebie wszystko. Ty widzisz tylko błędy, które popelnialam kiedy byliśmy razem, obiecalismy sobie co innego, ja tej obietnicy dotrzymalam. A ty? Uciekles kiedy znalazł się większy problem. Szukasz ukojenia i wsparcia w innych ludziach, którzy mowia ci co masz robić zamiast porozmawiać ze mną na poważnie. Z chęcią spróbowała bym naprawić to wszystko, możemy dać radę, tylko przestań się zapierac, wiem, że kochasz i chcesz to na siłę zadusić w sobie, nie rób tego, spróbuj, niczego nie będziemy żałować. Zaufaj mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz na imię ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo t0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powiem jak mam na imię i do kogo to. Każdy odbierze to jak chce. A on może kiedyś tutaj trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby przestac, to najpierw trzeba zawalczyc a nie lezec i udawac ze krasnoludki wszystko same zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjąłem do wiadomości. Ale nie mogę nic obiecać. Decyzję podejmę sam na podstawie własnych przemyśleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierdaIaj szmato nigdy już ci nie wsadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:23 Robię co w mojej mocy. Walczę. Ciągle. Wciąż. Pragnę go, kocham go. Dla mnie nie ma granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×