Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylemacikk

Czerwona sukienka na wesele?

Polecane posty

Gość dylemacikk

Zastanawiam się, czy czerwona, asymetryczna sukienka na wesele będzie odpowiednia. Mam 20 lat, ubrałabym do tego pewnie czarne buty, delikatny makijaż. Sukienka u góry jest idealnie dopasowana do sylwetki, u dołu z przodu do kolan, z tyłu prawie do ziemi. Właśnie ten element "prawie do ziemi" trochę mnie martwi, nie wiem, czy to nie przesada. Ma naprawdę piękny, czerwony kolor. Krój wygląda mniej więcej tak - https://www.sukienkimm.pl/media/mod_products/products/21764/th_800x1046x75_w0pr_image_21764.jpg (tylko ma grube ramiączka). Jestem jedną z druhen, ale bycie w niej w kościele akurat nie jest problemem - ustalone jest tak, że w kościele i do pierwszego tańca na weselu wszystkie druhny będą miały jednakowe sukienki wybrane przez pannę młodą, a potem się przebiorą w swoje. Więc jak, nie wiem? P.S. kawalarze kafeteryjni, proszę się nie podszywać i nie pisać głupich wiadomości jako rzekomo ja, autor wątku, nie jest to w ogóle śmieszne :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie, jeśli nie jest dużo bardziej strojna od Waszych sukienek do kościoła, to bedzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fason niemodny, oklepany do bólu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EleonoraSsz
A dlaczego ma być nie dobra. Jeśli jest elegancka to oczywiście, że dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×