Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komora hiperbaryczna leczenie tlenem

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś coś słyszał o komorze hiperbarycznej? W Lublinie jest ponoć świetna komora hiperbaryczna na Piłsudskiego 11 chyba Hiperbaryczny Ośrodek Badawczo Rozwojowy. Na co pomaga tlenoterapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałam z Vimedu w Krakowie, planuje jeszcze w trakcie urlopu korzystać u nich w Wwie, bo tam mają ciśnienie aż 3,2 ata! Mnie komory skutecznie pomagają na migreny, a mam konkretne bo zazwyczaj wiążą się z całodniowymi wymiotami, światłowstrętem, aurą... przy okazji zwalczania migren zauważyłam też że dużo szybciej goiła mi się rana po poparzeniu i była to bardzo widoczna różnica bo z racji problemów z tarczycą (niedoczynność) byle zacięcie się kartką goję tygodniami a co dopiero ranę na pół palca, a tu po tygodniu się zagoiła, miałam tylko lekkie zaczerwienienie. Komora ma dużo wskazań, bo wybudza nasze komórki macierzyste, które zastępują komórki uszkodzone i przejmują ich funkcje. Dotlenia. W poczekalni pamiętam że była przede mną na ten zabieg Pani z chłopcem, który ma autyzm, albo dziewczynę z takimi plamami na twarzy, to chyba była łuszczyca albo coś takiego. Najlepiej po prostu skorzystać z kwalifikacji lekarskiej. Ja taką przeszłam. Jak czytałam o komorach na stronie vimedu to chyba też na dole były przeciwwskazania, może wskazania też są. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja bardzo obszernie opisała korzyści z tlenoterpii. Sama chodzę do komory hiperbarycznej w Warszawie, w ATAmed, i widzę efekty. Poza tym, że pomogło mi na migreny, to też fajnie odżywiło skórę, żadnym kremem tego nie udało się osiągnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenai8ii

Ja miałam problem z rumieniem. Było coraz gorzej i w końcu poszłam do komory hiperbarycznej w ATAmed. Trochę się bałam, bo nie wiedziałam jak to będzie, ale było bardzo dobrze:) i efekty też jak najbardziej są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmn

W komorze hiperbarycznej masz wzrost ciśnienia nawet o połowę, więc trzeba się do tego w pewien sposób przyzwyczaić, ale później relaks jest nieziemski. Podawanie czystego tlenu to jest można powiedzieć narkotyk i lekarstwo jednocześnie, bo na niektórych sesjach zapominałem dosłownie o wszystkich problemach. Lepsze niż alkohol i jakiekolwiek używki, do tego z wartością prozdrowotną. Cenowo jest bardzo ok w https://oxyterapia.pl/punkty-oxyterapia/krakow/, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartolomeo
Dnia 7.03.2019 o 15:29, Gość magdalenai8ii napisał:

Ja miałam problem z rumieniem. Było coraz gorzej i w końcu poszłam do komory hiperbarycznej w ATAmed. Trochę się bałam, bo nie wiedziałam jak to będzie, ale było bardzo dobrze:) i efekty też jak najbardziej są. 

Hej , możesz opisać efekty i ilośc serii jakie przeprowadziłaś, no i oczywiście czy problemy z rumieniem ustały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Ja polecam spróbować wykonać zabieg w komorze hiperbarycznej. Sama długi czas szukałam opinii na ten temat ale dopiero po wizycie w Bio Life Medicine byłam zdecydowana na tlenoterapię. Po zabiegu czuję się zdecydowanie lepiej i wydaje mi się że sprawność oraz wydolność mojego organizmu znacznie się poprawiła. Sporo biegam więc widzę różnicę w zmęczeniu. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie kiedyś w Krakowie to polecam Wam holyspaandcafe. Nasz synek lubi to miejsce. Komora pomaga mu w wygojeniu się rany po wypadku 😞 Jest coraz lepiej, ale z tego co wiem ma ogromny wpływ na organizm i wielu osobom pomaga na przeróżne problemy. Do tego miejsca dużo osób przychodzi też, żeby poprawić kondycję organizmu. Mówią, że efekty są świetne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2021 o 12:32, Damian Handel napisał:

Jak będziecie kiedyś w Krakowie to polecam Wam holyspaandcafe. Nasz synek lubi to miejsce. Komora pomaga mu w wygojeniu się rany po wypadku 😞 Jest coraz lepiej, ale z tego co wiem ma ogromny wpływ na organizm i wielu osobom pomaga na przeróżne problemy. Do tego miejsca dużo osób przychodzi też, żeby poprawić kondycję organizmu. Mówią, że efekty są świetne. 

Super miejsce w Krakowie też tam chodzę. Mi komora pomaga walczyć z anemią, która nie dawały mi żyć. Do tego problemy skórne prawie całkowicie zniknęły. 

Edytowano przez Martyna Jawor
błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×