Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mężczyzna powinien być w stanie przerwać seks? Jeśli kobieta w trakcie zmie

Polecane posty

Gość gość
"X O tym się rozmawia" x tak, tak, debilu, bo ludzie zawsze będą omawiać szczegóły pierwszego seksu, chyba na łeb upadłeś :D A ten powyższy przypadek, gdzie facet był zwolennikiem sado-maso to 100% jego wina, bo on miał obowiązek o tym poinformować. W ogóle jakim czubem i psycholem trzeba być, aby praktykować coś takiego bez uprzedzenia partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03:32 Pan nie musi informować niewolnicy o swoich zamiarach. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie była żadna relacja pan-niewolnica, idioto. Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:14 W naturze kobiety jest bycie uległą. Jeśli kobita tego nie ogarniała bo ma poprzestawianą polaryzację płciową to nie mój problem tylko jej 🖐️ U mnie byś miała za swoje po takich słowach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W momencie gdy kobieta zdjęła majtki, nie ma już odwrotu ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:41 Aż tak? To nie możecie przestać nawet na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta nie chce to musi to powiedziec od razu a nie w pod koniec jak mezczyzna zaczyna szczytowac bo to niemozliwe, ze on sie skupi na tym by wyjsc z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:42 A dlaczego mielibyśmy przestawać? Jeśli kobieta dobrowolnie zdejmuje majtki w obecności mężczyzny, to wyraża zgodę na seks. To jest jak powiedzenie tak przed urzędnikiem w USC. Klamka zapadła, małżeństwo zawarte. Podobne znaczenie ma zdjęcie majtek przed seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:09 Czyli byś nie przestał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem, mam 31 lat. Tak jak w dowolnym momencie można przerwać masturbację, tak samo w dowolnym momencie można przerwać seks. Zwyczajnie można wyjść z kobiety i kropka. To mit że mężczyzna musi kontynuować aż do wytrysku. A jeżeli nie będzie miał wytrysku, to co ? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale fizjologicznie możesz, ale czy emocjonalnie? gdyby ci nagle tak powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę i emocjonalnie i fizjologicznie. Nie ma tu żadnego problemu, czy trudności. Zwyczajnie przerywa się ruszanie w środku i wyciąga. Nic się nie dzieje z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jakby ktoś zapytał: "Czy mężczyzna powinien być w stanie przerwać obieranie jabłka ?" A dlaczego nie ? Odkłada nożyk i jabłko nie jest do końca obrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na trzy sekundy przed orgazmem jest coś takiego, że facetowi ciężko byłoby przestać, ale też to nie jest niemożliwe. Tak poza tym zawsze może wyjąć i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I sądzisz że wtedy się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"04:14 W naturze kobiety jest bycie uległą. Jeśli kobita tego nie ogarniała bo ma poprzestawianą polaryzację płciową to nie mój problem tylko jej U mnie byś miała za swoje po takich słowach " x Ty masz poprzestawiane szare komórki. Za swoje to być dostał po ryju i wylądował na oiomie gdybyś nie przestał w odpowiednim momencie, zdebilaly, zacofany chooyku. Każda osoba ma inne preferencje seksualne, tępaku. A w naturze to kobieta ma uległość rozumianą jako pasywność po prostu (facet jest aktywniejszy i to naturalne), a nie uległość okrawającą o masochizm, niedorobiony łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×