Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę znaleźć pracy

Polecane posty

Gość gość

Witam Borykam się z pewnym problem odnośnie pracy. A wygląda to w ten sposób że po ukończeniu szkoły zawodowej (profil gastronomiczny) mam trudność w znalezieniu pracy z początku nie było tak źle bo szkole skończyłem rok temu w czerwcu. W lipcu zeszłego roku miałem prace w której byłem do stycznia tego roku z której się zwolniłem względu na oszustwa szefa wobec całego zespołu. Od lutego do czerwca szukałem pracy byłem na kilkudziesięciu dniach próbnych lecz po ukończeniu dnia próbnego po prostu nie chciałem dalej tam chodzić wymyślając sobie coraz to inne wymówki, a to że sobie nie poradzę a to że szefostwo wredne itd. W czerwcu podjąłem pracę na zastępstwo w firmie w której miałem 3 lata stażu zawodowego i teraz od września jestem bez pracy nie ukrywam że ofert jest trochę ale staram się znaleźć coś od pn do pt tak aby w weekend mieć czas dla mojej dziewczyny. Tak więc podsumowując nie wiem czy problem nie leży w mojej psychice ze nie daje szans na poznanie żadnej firmie i z góry je skreślam, być może jest mi trudno że względu na przyzwyczajenie się do mojej firmy ze stażu w której pracowałem w wieku 16 lat i spędzałem tam 2 dni w tyg bo jeśli chodzi o efektywność mojej pracy ludzie mnie chwala że pomimo młodego wieku jestem osobą pracowita która szybko się uczy i jest kreatywna. Napiszcie co o tym sądzicie w czym leży mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem zdechniesz
niewolnik ma orać i tyle, nie cuduj tylko oraj, kariera to iluzja, wolność też nie istnieje, masz je/bać i płacić haracz w postaci podatków, tyle jest warte życie niewolnika, czas na przebudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×