Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Złe oko i dziecko cały czas płacze błagam jakieś pomysły

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakieś sposoby na odczynienie złego spojrzenia? Byliśmy w niedziele na obiedzie u takiej zazdrosnej kuzynki ( takiej co jak pojedzie się nowym samochodem to w nim opona w drodze powrotnej pęka) i niby tak nad naszą córka się rozpływala ale widać ze nienawistnie i od paru dni po powrocie moja córcia jakby zatrzymała się w rozwoju jakby autyzmu dostała (ma 1.5 roku) co poczać? Teściowa mówi że powinnam krwią miesięczną umazac pieluczę, pzetrzeć dziecku oczy, usta i znak krzyża na czole zrobić i pieluszkę spalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest.Są tacy zawistni ludzi którzy mają taki przejmujący wzrok że człowieka przeszywa nieomalże na wylot, zwłaszcza są to osoby z wytrzeszczem! Nie są to zabobony ale szczera prawda. Przygotuj pieluchę tetrową,żeby była nasączona moczem Twojego dziecka.Następnie przetrzyj czoło dzieciaka.Tak robili starsi ludzie gdy zdarzały się podobne sytuacje.Na pewno pomoże.Więcej ni chodz do tej baby, a jeśli już załóż dziecku coś w czerwonym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co tam pojechałaś skoro ma takie złe oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia mowila ze w takich sytuacjach bierze sie spod podkoszulka lub spód body (ta strona która dotyka ciało) trzeba popluc zrobic znak krzyrza na czole dziecka i powiedzieć "urok uroczenie niech będzie boskie przemienienie" i tak trzy razy zrobic. Mojej cioci to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza metoda na odczynianiu uroków. Weź gumowy młotek i pieprznij się z całej siły w ten pusty łeb a potem wracaj do szkoły bo widać ze mózgownica nie skażona edukacja i wtedy nagle wszystkie uroki znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba o północy przelać jajko przez kij od miotły i splunąć trzy razy. A wszystko to podczas pełni stojąc na rozstaju dróg. masz szczęście, bo pełnia będzie niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiedziałam że oko wykorzysta przeciwko mojemu dziecko jezu ludzie myślcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, najlepszy sposób na odczynienie uroku to taki, w którym przychodzisz do domu ze szkoły i zaraz zaczynasz odrabiać swoje lekcje a wieczorem przygotowujesz sie do lekcji, jakie bedziesz miala następnego dnia. Może będziesz pytana? A może będzie klasowka, kto to wie? Może trzeba będzie poczynić jakiś urok jak pani od matematyki spojrzy złym okiem. Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:20 najlepszy sposób. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:24. Mysle ze juz pani w przedszkolu wola cie na drzemke. Nie masz nic madrego do powiedzenia to sie nie odzywaj. Moje dzieci kiedys padly ofiara uroku. Smialam sie z tego ale nieeee to prawda,niektore baby maja takie spojrzenie ze strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu chyba jest na wagarach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:29 rozumiem ze wg twojej teorii ludzie z chorobami oczu automatycznie dostają moc rzucania uroków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no skoro polecasz, to z doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×