Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ivvaaaa

drogi oddechowe

Polecane posty

czy ktoś może polecić coś na infekcję dróg oddechowych, jakiś sok płyn cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalny antybiotyk, rownie skuteczny jak syntetyczne antybiotyki, czyli cebula. Takie sa oficjalne wyniki badan opublikowanych przed kilku laty w Niemczech. Albo pic codziennie sok z 2x polowek cebuli polozonych na spodku z cukrem przez noc w lodowce, albo spozywac codziennie 1 cebule. Dodatkowo pomagaja inhalacje, preparaty ulatwiajace odkrztuszanie wydzieliny. Gurglanie gardla kilka x dziennie woda z sola i na przemian z woda utleniona. Dodatkowo przy kaszlu popros kogos o opukiwanie plecow, wygoogluj jak. Przy braku poprawy przez 3 dni w przypadku doroslych, u dzieci predzej, konieczna jest wizyta i osluchanie u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inhalacje np z rumianku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w infekcjach stawiam zawsze na naturalne metody tj. miód, dobry sok z malin i ostatnio sok salus z tymianku, pije go również nie tylko w czasie infekcji, ale tez na co dzień profilaktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sok się sprawdza, testowałam na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kłopoty by się powtarzały to najlepiej przejść się do specjalisty. Ja na przykład uczęszczałam do gabinetu chirurgicznego z pracownią endoskopii http://skopia.pl/ . Tam zostałam poddana wszelkim, stosownym badaniom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy w koncu nosic maski na dworze, będzie mniej infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×