Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyznajcie sie anonimiowo ile alko i jakiego pijecie w tygodniu czy dzieci mac

Polecane posty

Gość gość
Jak tam zulice?pijecie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty juz zaczelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pije w ogóle i tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto w soboty ze 3 piwa, raz na jakis czas na idziemy na impreze to wiecej, ale chodzimy na imprezy rzadko, ok. Raz na 2 miesiace... posiedziec w knajpie ze znajomymi, pozniej potanczyc :) wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem! 29/36 lat, planujemy dziecko za jakis rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie piję. Nie przeszkadza mi jak inni piją. Ale jeśli ktoś pije kilka piw codz dziennie to powinien się zastanowić nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takich co mówią że nie pija, że tylko na imprezach...a na imprezach pija idę się da zero umiaru...dziękuję za takie nie picie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Uuuukochana , ja mam jeszcze w huj roboty w domu , dopije tylko herbate i ide kolacje chlopakom zrobic ( synom, maz w pracy) posprzatac kuchnie , przyszykowac nas na rano do pracy/szkoly , pozniej musze sie umyc , pranie suche poskladac Wczesniej niz o 22 wina dzis nie otworze :o Pozdrawiam zulica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez kilka lat pilam duzo.Nawet 5 razy w tygodniu po 4-5 piw lubwino na wieczor.Ale w koncu sie ogarnelam.Teraz pije 1-2 razy w tygodniu po 1-2 piwka.I coraz czesciej sobie odmawiam bo nie mam ochoty. X ja podobnie, ostatni e kilka lat piłam na wieczór ze dwa piwa, czasem trzy. Tak mi było łatwiej zasnac. Cos mi sie od tego porobiło, ze zaczął bolec zołądek, albo trzustka, nie wiem. Teraz b stopniowo, bo od marca to zaczęłam odstawiac. Obecnie pije co drugi dzien piwo 4 %, a w pozostałe dni bezalkoholowe, które tez mi troche pomaga na sen, i jest ok. Juz samopoczucie znacznie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×