Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MMiMi

nauka języka rosyjskiego Wawa

Polecane posty

Gość MMiMi

Cześć, chciałabym zapisać się na jakieś dobre zajęcia języka rosyjskiego w Warszawie. Możecie coś polecić? Uczy się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidkaB
Do nas do firmy przychodzi na zajęcia grupowe lektor ze szkoły językowej Katiusza. Pewnie to trochę inaczej wygląda niż jak się chodzi do nich bezpośrednio na zajęcia, bo tutaj dostosowują program bezpośrednio pod naszą firmę, ale ja jestem bardzo zadowolona. Lektor bardzo sympatyczny, od razu mówi się po rosyjsku w czasie zajęć, materiał jest ciekawy i zróżnicowany tak, że się nie nudzi i mam wrażenie, że nauka idzie bardzo szybko. Z tego co się orientuję to oni mają szkołę stacjonarnie na Mokotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katiusza to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalna szkoła rosyjskiego w warszawie i nic dziwnego mają naprawdę wysoki poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmhmhm
Potwierdzam to co wczesniej napisały koleżanki, Katiusza najlepszym wyborem jeśli chodzi o szkołę języka rosyjskiego. Pan Sasza niezastąpiony, zajęcia na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lezek

ja się uczyłam też w szkole językowej w Pi School - bardzo mi się podobała nauka, fajnie prowadzą zajęcia i szczerze mówiąc widzę same plusy z takiej nauki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×