Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Fundacja daje siebie moja opinia

Polecane posty

Gość gość

Witam, Moja babcia kupiła odkurzacz na pokazach organizowanych w jednym z hoteli pod Warszawą. Niestety okazało się, że sprzęt nie jest warty swojej ceny. Na innych forach znalazłam wpisy zachwalające fundację daje siebie, która rzekomo pomaga rozwiązać umowę. Na to miałam 14 dni. Po ustaleniach telefonicznych i przesłaniu wszelkich potrzebnych rzeczy kontakt niestety się urwał. Pomimo wielu prób kontaktu telefonicznego nikt z fundacji daję siebie nie raczył się do mnie odezwać. Straciłam tylko czas, nerwy oraz przede wszystkim możliwość zwrotu towaru.

Gość Fundajca Daje Siebie  Igor
Hmmm ... Zastanawiające jest to , na zlecenie jakiej firmy działasz :) Która firma, organizująca pokazy / prezentacje płaci ci za umieszczanie fałszywych wpisów. Skoro twierdzisz, że zgłosiłaś się do Fundacji i wysłałaś nam niezbędne informacje, to powinnaś mieć przydzielony numer zgłoszenia. Podaj go proszę - na forum. Ciekawe czy w ogóle wiesz , jaką numeracje miały zgłoszenia z września :) Skoro twierdzisz też, że wysłałaś wszystkie dokumenty - to napisz też - na forum - jakiego dnia i o której godzinie wysłałaś maila na którego nie dostałaś odpowiedzi. Zweryfikujemy to !!! Mimo, że z Fundacją jestem związany od niedawna, to wiem i widzę, że Fundacja podchodzi do każdej sprawy bardzo indywidualnie i rzetelnie. Owszem - dostajemy miesięcznie około 200 zgłoszeń i niekiedy ciężko jest nad wszystkim zapanować Owszem - niekiedy ciężko jest się do nas dodzwonić - niekiedy ciągle zajęta jest nasza infolinia. Każde jednak zgłoszenie (uzupełnione przez formularz zgłoszeniowy) trafia na oddzielną skrzynkę mailową i zostaje wprowadzone do naszego systemu. I nie ma możliwości, by jakieś zgłoszenie pozostało bez odzewu !!! Zawsze wysyłamy maila zwrotnego z dalszymi instrukcjami. Wyjątek stanowią mediacje - ale wtedy konsument jest z nami w stałym kontakcie !!! Po uzupełnieniu formularza - maksymalnie w 8 godzin konsument dostaje porcję niezbędnych informacji (najczęściej dzieje się to juz w godzinę ) Maksymalnie dzień później - gdy konsument nie odpowiada na maila - kontaktujemy się z nim telefonicznie. Gdy konsument nie odbiera telefonu po raz drugi - wysyłamy SMS z prośbą o natychmiastowy kontakt. Na trzeci dzień bezowocnych prób kontaktu - wysyłamy SMS z informacją o tym, że zgłoszenie zostało anulowane. MORAŁ: niemożliwe jest to, że próbowałaś się z nami skontaktować i nie dałaś rady !!! UWAGA !!! Mimo że jestem wolontariuszem Fundacji i nie powinienem podejmować decyzji w imieniu Zarządu , to jestem tak pewien zaangażowania każdego z członków tej organizacji, w rozwiązaniu każdego problemu, że śmiało mogę na forum napisać, że jeśli ... podkreślam ... jeśli ... z winy Fundacji Twoja umowa z jakąś firmą nie została rozwiązana, to : FUNDACJA ZOBOWIĄZUJE SIĘ POKRYĆ KOSZTY TEJŻE UMOWY, A W PRZYPADKU UMOWY KREDYTOWEJ, POKRYĆ RÓWNIEŻ ODSETKI BANKOWE !!! Czekamy na Twoją odpowiedz - na forum. igor

Gość ANTY FUNDACJA

No i oto chodzi tym naciągaczom, żeby nikt nie mógł zwrócić zakupionego towaru w terminie. Dlatego uważam, że fundacja Daj Siebie na stronie internetowej, to tylko ściema, żeby ludzie nie mogli oddawać rzeczy kupionych na pokazach i strona jest założona przez tych hochsztaplerów. Przede wszystkim: gdzie jest stały adres siedziby fundacji, kto jest prezesem tej fundacji. Ile jest osób w zarządzie? Gdzie jest nr KRS? Gdzie jest nr NIP? Gdzie jest numer stacjonarny tej fundacji? W tym przypadku wszystko niewiadome, a ludzie naiwni w to wierzą, że taka fundacja im pomoże. Uważam, że ta strona powinna być zgłoszona gdzieś wyżej i zablokowana, Bo mi to za bardzo - za przeproszeniem - śmierdzi. Nie piszcie, że chce Was oczernić tylko ją zalegalizujcie i uczciwie pomagajcie. A wpisy na forach społecznościowych i gdziekolwiek nie róbcie poprzez kilka osób podstawionych. Ja też mogę założyć kilka profili na fb i z nich korzystać jak żywnie mi się podoba.

Gość ANTY FUNDACJA

Zwracam honor dziś została sprawdzona wiarygodność Wasza i wszystkie dane są podane na dole Waszej strony.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować