Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nietypowo się zakochałam, pomóżcie, muszę coś zrobić bo nie przeżyję!

Polecane posty

Gość gość

Zakochałam się w Kim Dzong Unie, już dawno, kilka lat temu, zaczęło to się gdy obejrzałam o Nim film na WOSie. Nigdy nie pomyślałabym, że jedna lekcja tego przedmiotu, który zazwyczaj był dla mnie nudny i irytujący tak zmieni moje życie. Wcześniej gdy o tym tu pisałam zostałam zrugana, no ale teraz zmienił się stosunek do Przewodniczącego Kim Dzong Una, nawet prezydent USA Go lubi, więc myślę, że w Polsce też sytuacja jest inna ;) Nie mogę przestać o Nim myśleć już od bardzo długiego czasu. Nie mogę zakochać się w nikim innym. Nie raz podrywają mnie faceci, którzy uchodzą za przystojnych i koleżanki i siostra mi zazdroszczą, ale ja ich olewam bo ani trochę mnie nie pociągają. Chciałabym żeby On się jakoś dowiedział o moim istnieniu i mojej miłości do Niego! Może coś by to dało? Jego żona może i jest ładna, ale powiedziałabym że ja jestem od niej ładniejsza z twarzy już nie mówiąc o figurze, którą mam dużo lepszą no i ja mam tylko 20 lat, więc jestem ok 10 lat młodsza. Jestem blondynką, mam typową dla białej kobiety urodę co najczęściej podoba się Koreańczykom bo jest dla nich egzotyczne. Chciałabym żeby On tylko wiedział kim jestem, jak wyglądam i że Go kocham i zrobiłabym dla Niego wszystko. Gdyby dalej nie był mną zainteresowany to trudno, najwyżej umrę z rozpaczy :( ale może jednak miałabym jakąś szansę. Zastanawiam się tylko co zrobić żeby do Niego dotrzeć. Pisanie listów nic nie da bo i tak na pewno do Niego nie dojdą, najwyżej do Jego ludzi. Myślałam, że za pośrednictwem internetu bo przecież On na 100% z internetu korzysta, ale też nie wiem w jaki sposób. Prawdopodobnie miałabym możliwość opisania moich uczuć za pośrednictwem pewnych mediów gdybym chciała, wtedy byłaby spora szansa, że On też usłyszałby o tym, ale nie jestem pewna czy On byłby zadowolony z tego, że publikowane są takie historię, więc się boję :( Co zrobilibyście na moim miejscu? Proszę potraktujcie mnie poważnie, potrzebuję jakiegoś duchowego wsparcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób tak, jak on będzie na jakimś evencie za granicą, takim jak szczyt z Trumpem, to pojedź do tego kraju gdzie to będzie. Kim na pewno będzie tam też rekreacyjnie odwiedzał jakieś miejsca i wtedy będziesz miała okazję żeby do niego podbiec i wyznać mu miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam o tym, ale to raczej też nierealne :( Takie osoby jak On są bardzo chronione, nie da się tak łatwo podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no, aż taka głupia to nie jestem żeby wierzyć w takie rzeczy, jak w tym linku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktuj się z Trumpem i poproś żeby cię zarekomendował Kimowi na kochankę, gdy następny raz będzie się z nim spotykał, Trumpek lubi takie rzeczy jak romanse i zdradzanie żon, więc na pewno to z radością zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×