Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę być dziewczyną Trumpa. To nie prowo.

Polecane posty

Gość gość

Mine by pasowało takie życie. Lubię wygodę. Jak również prawdziwych mężczyzn a nie lewackie wymoczki. Co zrobić by zdobyć takie mężczyznę? To nie prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trump już ma dziewczynę, a nawet żonę. ty, brokułinside, się do niej nie umywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty możesz wiedzieć o lewactwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jester Broken :o Ale wizualnie wyglądam lepiej niż Ivanka przed operacjami. Po to nie wiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewactwo wywołuje we mnie instynktowne mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, że ma żonę...Mają oddzielne sypialnie. Pomóżcie. Od tego tu jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie? To to napewno. I co z tego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co prawda to prawda, Trump ma świetną żonę. Wow, jaką on ma żonę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty i tak jesteś boski. Zasługujesz na ten komplement. Przyczepiłam się Ciebie chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz dostać się do jego partii, jesli jesteś piękna sam się Tobą zainteresuje ;) Jeśli błyskotliwa (mimo, iż pytasz nas o radę) musisz podejść go jakoś i zainteresować, a potem rozkochać, gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą pracować stale lub dodatkowo przy komputerze. Na początek oferuję 1400zł w pierwszym miesiącu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone i zapisz się na listę http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakdorobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:23 Ale to zajmie wieki! Muszę najpierw ogarnąć wyjazd do Stanów...Nowo przybyli obcokrajowcy mogą być w partii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Myślę, że fakt posiadania dużych pieniędzy jest nieodzownym faktem posiadania przez niego tak samo dużej inteligencji co się ściśle zazębia i samo w sobie jest fascynujące. Myślę jednak, że bardziej lecę na niego, a że ma pieniądze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mialo być ;)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mysle, że jesli tam zamieszkasz i zaczniesz pracować, a w dodatku znasz jezyk, tp nie widzę przeszkód. Ale najpierw wszystko trzeba ogarnąć i wizę itp. Im więcej tym lepiej, członkowie płacą składki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś Myślę, że fakt posiadania dużych pieniędzy jest nieodzownym faktem posiadania przez niego tak samo dużej inteligencji co się ściśle zazębia i samo w sobie jest fascynujące. Myślę jednak, że bardziej lecę na niego, a że ma pieniądze.. X To nie moja odpowiedź :d Ale lepiej bym tego nie ujęła. Lubię cię autorze/autorko :D Możemy kiedyś popisać? Zostaw maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałaś co zrobić..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:38 Kurczę on się stanie impotentem do tego czasu :( Nie no może nie, ale ostra przeprawa mnie czeka, nie wyobrażam sobie tego...Nie da się jakoś w Europie go wyrwać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No:) Ale nie jestem autorką, twórco postu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:39 To jak najbardziej aktualne :) Ale przeraża mnie rozmach ten inwestycji...Nie mam umysłu i brawury Donalda jak widać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:40 Chodziło mi o to, że "autorko/autorze" tego konkretnego komentarza, w którym się wypowiedziałeś/aś za mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czekaj pewnie, by się dało, ale to wyglądałoby raczej na przelotny romans niż związek na boku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Donald załatwiłby mi pobyt w Stanach. Ja nie mam głowy do takich rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiechy śmiechami, ale jestem poważna jak nigdy. Chcę tego. Cóż począć? Czuję, że to na ten moment właściwa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo to: gość dziś Było do: gość dziś gość dziś dziś Ale teraz wiem, że chodziło Ci o autora/autorkę odpowiedzi :) zresztą przecież jak mogłam zwątpić w perfekcyjne wcielenie się w postać autorki.. ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×