Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skonsternowana

Utrata dziewictwa

Polecane posty

Gość Skonsternowana

Cześć. Otóż mam mały problem, który sama sobie stworzyłam. Mam 24 lata i wciąż jestem dziewicą. Do niedawna byłam wręcz z tego dumna i czekałam na tego jednego jedynego. Jednak od pewnego czasu czuję, że nie jestem spełniona, że jednak czegoś mi brakuje. Jestem samotna, troszkę w życiu przeszłam zmian. Od kilku lat pracuję z 11 lat starszym mężczyzną. Jest żonaty i ma dziecko. W ostatnim czasie dużo ze sobą piszemy. Opowiedział mi, że brakuje mu bliskości z żoną i czuje się niedoceniony. Żona też go nie rozumie ani on jej. Wiem natomiast, że bardzo kocha swoją córkę. Powiedział mi, że podobam mu się i chciałby ze mną się przespać. Ja głupia dałam mu do zrozumienia, że miałam już facetów chociaż tak nie było. Ciągle mam zapaloną lampkę, że jest żonaty i nie powinnam z nim w ogóle prowadzić tego typu rozmów. Nie oczekuję, że ktoś tu będzie zostawiał rodzinę ani żadnych deklaracji. Po prostu czuję, że chciałabym z nim to zrobić. Jednak jest dwie sprawy. Jak powiedzieć mu, że jednak jestem dziewicą? I druga istotna czy naprawdę to przerwać? Możecie sobie darować hejty i głupie komentarze z wyzwiskami. Mam świadomość, że nie jest to dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno. odpuść temat. Serio z takiego układu nie da się wyjść bez szwanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, odpuść to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem, pierwszy raz zrób to z kimś kogo będziesz kochała, albo będzie Ci się to wydało, że kochasz, lub będziesz zauroczona. Każdy następny raz baw się ile wlezie i w dowolnych konfiguracjach. Jednak pierwszy raz powinien być magiczny jedyny. Dla takiego faceta prawdopodobnie jesteś tylko i wyłącznie celem do zaliczenia i nie ma w tym nic złego, jednak pierwszy raz to magia i poczuj tą magię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten gość
A mi się wydaje że już zdecydowałas, nie skończy się jednym razem, zrobi się kwas i będziesz żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×