Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy waszym zdaniem warto utrzymywać taka przyjaźń?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli z moja jeszcze kiedyś przyjaciółka mamy teraz inny styl życia? Np. ona jadą bardzo niezdrowo i mało się rusza a ja przeciwnie. Kiedyś nie dałam tak o zdrowy styl życia ale sie zmieniłam. Trochę mi to w niej przeszkadza choć nadal ja lubię na swój sposób. Albo kilka innych rzeczy też mi w niej przeszkadza choćby to że nie jest zbyt rozrywkowa. Nie wypominam jej tego oczywiście, ale sama nie wiem czy w takim razie ciągnąć taka znajomość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliłaś znajomość z przyjaźnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo kiedyś byłyśmy przyjaciółkami ale w tamtym czasie miałyśmy więcej cech wspólnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg twojego rozumowania najwięcej przyjaciół powinno się mieć np w więzieniu lub obozie koncentracyjnym. Tam wszyscy nawet ubrani są tak samo, to samo jedzą, słuchają tego samego, zasypiaja o jednej porze i razem wstają i fryzury takie same. Przyjaźń nie polega na tym by robić to samo. Będzie dobrze, jeśli będziecie mieć jakiś jeden wspólny pogląd na coś, np na temat wiary, wychowania dzieci, drużyny sportowej, zespołu muzycznego czy podobne poczucie humoru. Zostawić przyjaciela, bo nie je marchewki? Dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W więzieniu lub obozie :D Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×