Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy sa tu nieszczesliwe mezatki

Polecane posty

Gość gość

Razem 13 lat dwojka dzieci .Łaczy nas dom,kredyt i dzieci.Czasem jest namietnosc w lozku ale zycie codzienne to porazka.Maz stal sie zimnym czlowiekiem nie potrzebuje przytulania okazywania czulosci.Jest zdania ze jak zarobi kase to to wystarczy.Walczylam zeby bylo cieplo ale sama nic nie zrobie.Czuje sie taka nieszczesluw.MAM Dopieto36 lat czuje ze nic fajnego juz mnie nie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie autorko facet czuly jest do slubu A potem to katastrofa..... Dlatego nie chce slubu wole zyc bez papierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie autorko facet czuly jest do slubu A potem to katastrofa..... Dlatego nie chce slubu wole zyc bez papierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bez papierka łatwiej mu odejść.Dajesz mu wtedy otwartą furtkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzik77
Poszukaj se kogoś kto Cię doceni jako kobietę,będzie Cię zauważał i porządnie przeleci żebyś się znowu poczuła atrakcyjna i pewna siebie. Raz sie żyje i nie warto rezygnować z przyjemności kosztem innych tym bardziej ze jesteś jeszcze mloda kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale bez papierka łatwiej mu odejść.Dajesz mu wtedy otwartą furtkę." Glupie myslenie. W wiekszosci wypadkow papierek im w niczym nie przeszkadza. Zreszta jak chce to niech idzie, jak nie bedzie chcial to i tak na sile nikogo nie zatrzymiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.28 Ale bez papierka łatwiej mu odejść.Dajesz mu wtedy otwartą furtkę. xxx To chyba dobrze? Jak chce odejsc to niech odchodzi. Wtedy i my mamy otwarta furtke i szanse na inny, lepszy zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.28 A to naprawde takie wazne by zatrzymac przy sobie faceta do konca zycia? Tkwic w kiepskim zwiazku? W imie czego? Zycie jest tylko jedno i nie ma sensu sie katowac. Jesli cos nie wychodzi, jest zle to trzeba to naprawiac, a jak sie nie da naprawic to zmieniac swoja sytuacje w inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Ci autorko zazdroszcze.Ja poslubie 14 lat i maz przytulalby sie caly czas.W*****a mnie to bo to jakies chore jest.Czasem ok ale bez przesady nawet przejsc obok niego spokojnie nie moge.Chetnie bym sie zamienila.Tez mam 36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moj ma tak samo, ale ja to uwielbiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie jest na odwrót chyba, mimo że męża kocham nie okazuje mu tego zbyt wylewnie i ma o to żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:44 Idiotka. Życie ci powinno porządnie dosrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.05 dosralo mi i to nie wiesz jak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2018 o 22:09, Gość gość napisał:

Maz stal sie zimnym czlowiekiem nie potrzebuje przytulania okazywania czulosci.

Serio??? Mam to samo z żoną. Stała się zimna jak lód i obca jak kosmita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2018 o 22:09, Gość gość napisał:

Razem 13 lat dwojka dzieci .Łaczy nas dom,kredyt i dzieci.Czasem jest namietnosc w lozku ale zycie codzienne to porazka.Maz stal sie zimnym czlowiekiem nie potrzebuje przytulania okazywania czulosci.Jest zdania ze jak zarobi kase to to wystarczy

Mąż nie ma potrzeby ale nie jest wymierzone przeciwko tobie, po prostu jest takim człowiekiem. Masz się zmuszać? Rozmawiacie ze sobą? 
napisałaś co was dzieli a co dobrego łączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Julia32 napisał:

E tam glupoty piszesz. Moj maz po slubie jest taki sam jak przed slubem 

Męża znasz rok, a po ślubie jesteście niecały miesiąc więc co Ty możesz wiedzieć o małżeństwie i dłuższych związkach?

Edytowano przez Migotka95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×