Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Znacie blog po taniosci stosujecie te zasady na oszzcedzanie

Polecane posty

Gość gość

Przypadkiem natknelam sie na ten kanal na you tube.I zastanawiam sie czy trudno jest taki system wprowadzic w zycie?To prawda duzo rzeczy sie marnuje bo minie termin waznosci.A;bo robi sie zakupy w biegu i kupuje sie nie potrzbne rzeczy.Mysle o wprowadzeniu tego systemu od pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nic się nie marnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sie tez nic nei marnuje, a te wszystkie porady i blogi sa smieszne, robione chyba dla bogaczy z warszafki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki niby system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiłam w tym tygodniu i w jednym z topików zamieściłam nawet info (więc jak wiesz to z kafe to może i ode mnie :) ). Rady spoko. Zamierzam wdrożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blogerki maja wyprane mozgi i wole sie kierowac swoim rozumem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prosty: nie kupuj więcej niż zjesz. Każdy myślący człowiek go zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie tez spojo.Tylko mysle ze maz mi w tym bedzie przeszkadzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się ten kanał. U mnie niestety część jedzenia się marnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kanal spoks, cos innego niz te wszystkie blogerki co tylko zakupy pokazuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cienki ten blogasio jak dvpa węża skoro tak się musi żałośnie reklamować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzałam część, gdyż już mi się laptop rozładowuje i dopiero jutro w pracy go podładuje: nic nie napisała nawet o oszczędnościach dzięki darmowej wodzie oligoceńskiej, do dvpy blog, autoreczka nie zna życia a ma parcie na rozgłos i nabicie wyświetleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie marnuje zywnosci bo dbam o planete, ale ogolnie to nie muze oszczedzac z braku kasy. pieniadze mamy, oboje pracujemy, nie zarabiamy jakos zle... No, szalu nie ma, ale laczne pensje mamy 5,300 zlotych na miesiac netto, na nas dwoje plus dziecko 6 lat plus kot. Torun. zle nie jest ale jednak zycie spokojnie, bez wielkich wycieczek co roku czy bez super auta. ale stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ja nie potrzebuję blogowych porad żeby nie marnować jedzenia, wody , prądu. Wychował się w domu, w którym niczego nie brakowało i był szacunek do innych i do pieniądza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie tłusto i nie zdrowo. Oszczędza na jedzeniu a potem wyniesie kasę do lekarza, bo wysokie ciśnienie lub cholesterol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie mnie wkurza to jej niewymawianie "r", to jakas wada wymowy? i ta moda obecnie jest straszna, na wielkie ciemne okulary w grubych oprawkach, jak jeszcze włosy blond to sie wygląda na straszydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie oglądam, ani nie słucham tych "dobrych" rad. Jedzenia nie marnuje, kupuje rozsądnie. Te rady to.chyba dla.nowobogackich co im woda sodowa do głowy za mocno weszła. My, ludzie z nizin społecznych od lat stosujemy systemy oszczedzania, które teraz blogerki wciskają jaśnie państwu do głów. Ja odkładam dodatkowo do skarbonek (mam 3) oraz co miesiąc przelew na osobne konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z czego przelewac ja sie nie ma.??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jest z czego. Może to być 10 zł, może być i 1zł. Ja zaczęłam oszczędzać na dobra sprawę 3 lata temu. Też mówiłam z czego niby i rozkladalam ręce. Zarabialam najniższą krajową. Wszystko co jem, gotuje sama, planuje, myślę jakby tu wszystko spożytkować na 100%. Zaczynałam od drobnych sum, a to 50 gr, a to 20 gr, złotówka, dwa złote. W ciągu roku okazuje się, że z tych drobniakow można odłożyć 400 zł. To jest raptem 30 zł miesięcznie. Oczywiście może to być i 20 zł, 10,5 byle była systematyczność. Niby nic, ale na święta jak znalazł dodatkowa gotówka. Im dłużej oszczędzasz, tym więcej znajdujesz sposobów by odłożyć do skarbonki. Jeden przechodzi z abonamentu na kartę, inny oszczędza prąd, innemu udało się kupić coś na promocji, a różnice w cenie odkłada, następny odmówi sobie paczki ciastek. Zwrot podatku, można coś sprzedać po dzieciach, coś co leży i się kurzy. Ja wiem, że czasem jest ciężko ale taka systematyczność po kilku latach owocuje fajną sumą i cieszy oko jak i daje poczucie bezpieczeństwa. Najtrudniej jest zacząć, później jakoś leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porady ciekawe, ale jakoś nie mogę słuchać przez wadę wymowy tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama autorka vloga całkiem ok, ale nie przemawiają do mnie jej rady zakupowe - ona kupuje straszne śmieci, jakieś gotówce, używa ciągle mikrofalówki. Ciężko się tego słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
titaj nie chodzi o to ze musisz jesc to co ona.Tylko ustalasz sobie limit tyg. za zakpuy np. 300zł- do tego zakupy raz na tydzien-. aby zmiescic sie w tej w tej kwocie. ja np. uwazam ze nie mam szans na oszzcednosci ani wody ani gazu ani pradu- na tym sie nie da za duzo zaoszczedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Spoko kanal. Duzo ciekawych porad. Wyciagam to co dla mnie najciekawsze i wprowadzam pomysly w zycie. Niestety jedzenie sie u mnie marnuje ale zaczelam nad tym pracowac. Bez zadecia, bez wtracen o jedynym slusznym sposobie jedzenia itp. Jestem na tak. Nie ten bogaty kto duzo zarabia ale ten co malo wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja tez oglądam ten kanał. Moim zdaniem bardzo przydatny, kobietka bardzo w porządku. Sporo tych rad zastosowałam i sprawdzają się u mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Bardzo fajny kanał, widać duży progress w filmikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Od wrzesnia kanal milczy. Czy egzaminy i Ania nie ma czasu, czy inne problem? Wie ktos dlaczego nie pojawiaja sie nowe vlogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx
53 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Od wrzesnia kanal milczy. Czy egzaminy i Ania nie ma czasu, czy inne problem? Wie ktos dlaczego nie pojawiaja sie nowe vlogi?

Też mam nadzieję, że chodzi o staż albo egzaminy. Ale mogła coś napisać w komentarzach na FB, bo ludzie się martwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nadal zadnych informacji. Moze sie wkrotce wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

nadal cisza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nadal cisza. Ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×