Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chce patrzec na Ciebie

Na co On liczy

Polecane posty

Gość nie chce patrzec na Ciebie

Facet doszczetnie zniszczyl mi zdrowie i zycie,latami manipulował,kłamał,knuł z innymi za moimi plecami,zdradzał wszystkim moje tajemnice i prywatnosc,ludzi wciągał w kłamstwa,robił ze mnie wariatke,ingerował w moje zycie,rozpuszczal plotki na mój temat...przez Niego załamałam sie i zachorowałam,odizolowałam od ludzi a On twierdzi ze mnie kocha i chce ze mną być...czy On jest normalny?nie dociera do Niego ze ja GO nie chce znać,nie chce o Nim słyszec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce patrzeć na Ciebie
Mało tego z tchórzostwa odwraca kota ogonem i wmawia innym ze jestem manipulantką która chce zrobic z Niego winnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra kobieta
Nie ma sensu rozwodzić się nad tym kaleką emocjonalnym. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zajęcie się swoimi sprawami, odpuszczenie sobie raz na zawsze roztrząsania tego, co było i absolutne nie reagowanie na jego zaczepki. Żyj dla siebie i bądź dla siebie dobra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz fantazję i kto powiedział/napisał że cie kocham. Jeśli tak uważasz to jesteś chora dziewczyno. Nikt nigdy w życiu nie powiedział na ciebie złego. Nawet teraz. Za to ty ładnie zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:26 - do kogo to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do kogo, do ałtorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:38 -a masz pewność, że autorkę znasz, czy to podobny przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak znam podobny przypadek. Mało tego.. Ona tu czasem bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W podobnej sytuacji jestem i ja mu juz powiedzialam ze koniec z nami i z twoim cyganstwem i z zdradami juz wiecej mu nog nie rozlorze, pomimo ze byl wspanialy, nie do wykonczenia, Nawet dwuch by to nie zrobilo co on sam. Ale mam go dosc koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:45 - to znaczy, że wziąłeś słowa autorki do siebie, a to, co napisałeś o kobiecie, którą "znasz" też o tobie nie świadczy dobrze. takie wynurzenia intymne w internecie, na forach, są dla mnie śmieszne bo nigdy nie wiadomo, do kogo są kierowane, i trzeba naprawdę być wróżem Maciejem, żeby wiedzieć z całą pewnością, że to, co ktoś nabazgrolił dotyczy niezbicie właśnie ciebie. jestem daleka od osądzania ale właśnie tak myślę. śmieszą mnie tego typu wyznania i ludzie, biorący do serca takie słowa frustratek. miłego dnia i mniej siedzenia w tym temacie życzę :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu może to przeczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki: powiedz mu to wprost, a nie tu pi.to.lisz bzdury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec był jakiś czas temu już ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocha Cie? Haha pewnie chce seksu a nie ma gdzie zamoczyc to Cie urabia :D ja bym go wysmiala na Twoim miejscu, to jego ,,kocham" a potem olala definitywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty też pitolisz bzdury i knujesz za jego plecami.. bo puszczasz w eter coś co może sobie przypisać 58 osób. To jest nienormalne :P także sama też musiałaś prowokować jego i niejasno się wypowiadać. po tym co doświadczyłaś i poziom jaki zaprezentowałaś chcesz się wyrazić do tego gościa, jak małolata z szóstej klasy. weż się idż utop, albo podaj namiar do gościa i podaj jego inicjały, a traktowanie forum publicznego w sposób jaki zaprezentowałaś w państwie prawa dostałabyś za to lincz ! dwa baty na plecy za każdy post K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka zniknęła bez śladu :D na pytanie: "na co on liczy"? odpowiedzi nie ma bo autorka ze wstydu gryzie teraz ściany. beznadziejna sprawa :D same debilki na tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzi nie ma bo autorka jast zajęta produkowaniem kolejnych prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×