Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze sposoby na przeziębienie

Polecane posty

Gość gość

Co robicie aby szybciej minęło , było mnie dotkliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkanaa
Mleko z miodem i czosnkiem no ciepłe łóżko! Ale jesli to cos poważniejszego to jednak warto skonsultować się z lekarzem, ja korzystałam nawet ostatnio z wideo konsultacji, taka mozliwość jest tu https://lekarzobok.pl/wideo-konsultacja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wideokonsultacje to idealne rozwiązanie. Mój Mateuszek się przeziębił i potrzebowałam spotkać się z lekarzem bardzo szybko a na NFZ wiadomo. Na kolejki czasu nie było więc i tak prywatnie się idzie. Rejestracja szybka i po 2h w domu rozmowa na Skype z pediatrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Ja zawsze staram się najpierw wypróbować domowe sposoby, żeby bez potrzeby nie iść do lekarza, ale jak nie pomaga, to warto skonsultować ze specjalistą co i jak. Też miałam jedną wideo konsultację przez LekarzObok i bardzo mi się taka opcja spodobała. Receptę dostałam na meila niedługo po rozmowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnknaaa
Zgadzam się to dobre rozwiązanie, w szybki i przystepny sposób odbywa się taka wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę o tych konsultacjach. Co to jest ten lekarzobok? Da się wszystko zrobić nie wychodząc z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu Waszych postów zachęciłam się do spróbowania tego i faktycznie żeby sięumówić na konsultacje nie trzeba długo czekać nawet. Na ich stronie jest nr telefonu i wystarczy zadzwonić. Super sprawa, bo to jest dostępne od 7 do 21 codziennie. Tylko się wydaje trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaS
Ja już od jakiegoś czasu korzystam z opcji wideo konsultacji. Umawiam się właśnie na LekarzObok, to dużo wygodniejsze i szybsze niż wizyta w przychodni. Cały prezes rejestracji też jest bardzo prosty a do samej konsultacji potrzebny jest jedynie internet i aplikacja Skype Meetings App.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×