Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość sk

B l e d o p o r c i k

Polecane posty

Gość gośćTosia
Dzięki Ci obywatelu kapitanie za uznanie.Rosnę,rosnę...i duma rozpiera ... Moją listę otwierają Siostrzyczki przed Obdarowanym prezentem od Nich. Do Marysi - "jaki kuń jest każdy widzi" ... jak mu stan umysłu pozwala.Moja Księżniczka Czardasza jest jedynym okazem w swojej rasie. Pozdrawiam i dobrej nocki życzę.Niech się Wam Wszystkim przyśni się coś niezwykłego. Niezwykle miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie kogo gościcie :D Maryyyś dziś Tak. Tu się mamy relaksowac. Was lubie. Widocznie jeszcze Mloda, nie osunelas się na podłogę po zamknięciu własnych drzwi od domu. Ja juz tak... Tylko, że moj blad (nie moj!!!) zaowocuje czarnym PR-em na skalę państwa i poczytasz o tym w mediach.... zależy od skali. Maryyyś dziś Nie qrwa, księżna Maryyyś dziś Nie wyjezdzaj gość z antosiem, mam alergie. x Maryyyś dziś Na szczęście to tak ze 2 razy w roku jest aż tak na poważnie. Nadal nie mogę Wam wprost powiedzieć co mnie tak ostatnio np. w sierpniu zezarlo bo się oficjalnie w mediach jeszcze "nie wysralo" choć ja to mam "załatwione" od 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie kogo gościcie :D Maryyyś dziś Tak. Tu się mamy relaksowac. Was lubie. Widocznie jeszcze Mloda, nie osunelas się na podłogę po zamknięciu własnych drzwi od domu. Ja juz tak... Tylko, że moj blad (nie moj!!!) zaowocuje czarnym PR-em na skalę państwa i poczytasz o tym w mediach.... zależy od skali. Maryyyś dziś Nie qrwa, księżna Maryyyś dziś Nie wyjezdzaj gość z antosiem, mam alergie. x Maryyyś dziś Na szczęście to tak ze 2 razy w roku jest aż tak na poważnie. Nadal nie mogę Wam wprost powiedzieć co mnie tak ostatnio np. w sierpniu zezarlo bo się oficjalnie w mediach jeszcze "nie wysralo" choć ja to mam "załatwione" od 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma rys ma takie plecy że nas wszystkich deportujom:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie tu przeczytał ja Dlaczego nie ma kobiet na banknotach? - Bo jeszcze się tym nie zajęły. - bo coś tam.. Dobra. Jakbym miał banknoty z babeczkami to nikomu bym ich nie dał, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Tylko durnego gościa od wklejek deportuje. W kosmos! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Sramkiewicz
Bledasku jesteś czynnym pedofilem? Dotykasz dzieci? Lubisz sobie popatrzeć na genitalia dzieci ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dwa wpisy SS zgłosiłem przed chwilą do prokuratora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny!dzwonię jeszcze raz żeby cię zboczeńcu namierzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioto to nie są wpisy Sylwia, to jest mądra kobieta i do tego poziomu nigdy się nie zniży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Sramkiewicz
Bledasku gwałcisz małe dzieci czy tylko oglądasz genitalia dzieci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
20 zł przed denominacją to jakieś 0,02 zł Czyli nie ma kobiet do wydawania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maaarys ostrożnie piratuj z tego ministerstwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sis zglosilem na policje pedofilie! Do prokuratora tesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwierkają wróbelki że Niestała Sylwia i zezowata Słowianka tu piszą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bledas ukrył karuzele tutaj tylko Nowego nie zabrali na pokład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upośledzony Sparrow Koke, gruba Gessler Niestała i brzydula Klaudia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście dorośli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadłubek niestała to jest kloc słoniny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koli nie bierze leków i wyzywa Margaretka_G dziś Powiem ci ciumraku kim jesteś. Głupim, niedouczonym Hejterem przez duże H . Ciesz się . Jak można być miłym, jak wypisujesz takie rzeczy o mnie. Otpiertul się ode mnie i od mojego męża !!! // A za kudły tu nikt się nie łapał !Co ty ćpasz żeś taki pomylony. A , twoja sprawka ze zdjęciami na kilku tematach, aby mnie ośmieszać. Goła baba, to Margaretka, tak? Po co to robisz, wszyscy cię wysmiali Niedorozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryyyś dziś Tak. Tu się mamy relaksowac. Was lubie. Widocznie jeszcze Mloda, nie osunelas się na podłogę po zamknięciu własnych drzwi od domu. Ja juz tak... Tylko, że moj blad (nie moj!!!) zaowocuje czarnym PR-em na skalę państwa i poczytasz o tym w mediach.... zależy od skali. Maryyyś dziś Nie qrwa, księżna Maryyyś dziś Nie wyjezdzaj gość z antosiem, mam alergie. x Maryyyś dziś Na szczęście to tak ze 2 razy w roku jest aż tak na poważnie. Nadal nie mogę Wam wprost powiedzieć co mnie tak ostatnio np. w sierpniu zezarlo bo się oficjalnie w mediach jeszcze "nie wysralo" choć ja to mam "załatwione" od 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrzucają bezwstydne babsko drzwiami ona bez wstydu włazi oknem,co za nachalny kurfiszon jepany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty żeś przekupa prymitywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja piertole baba minister i zna języki,zajepiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyys
Qwa minister MON nie stawił się na spotkanie, a w tv nic o tym nie mówią. Piertole taką robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×