Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość sk

B l e d o p o r c i k

Polecane posty

Gość gość sk

To takie urządzenie służące do teleportowania się razem z Bledusiem do każdego nawet najbardziej odległego miejsca na ziemi [śpioch] To taka kapsuła w kształcie spodka, miejsca troche mało, a jeszcze Tośka naznosiła całe stosy dywanów i zawalone aż pod sufit, znaczy pod kopułę :classic_cool: Cały środek praktycznie zajęty, więc wchodzimy pojedynczo i trzymamy się blisko ściany; Proponuję żeby pierwszy wszedł Bleduś a później ja, Paulina i Tosia i dalej wszyscy, ten kto na końcu zamyka drzwi No i wtedy Bleduś ustawia kierunek i wciska "start" i "znikamy" Przed odlotem każdy ma podpisać, że zapoznał się z regulaminem, (jeszcze go nie ma, dopiero wymyślam [śpioch]) Sis ściągaj szpile żeby nie pozaciągać perskich wzorów [śpioch] Gości prosi się żeby nie wnosili błotka i nie kruszyli okruszkami :classic_cool: no [śpioch] Aha odlot w przyszłą niedziele bo jak znam życie to teraz wszyscy poszli na łajzy albo oglądają mecz i będą się teraz zbierać przez tydzień :classic_cool: Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
GENIALNE...👄 Polska!!!Polska!!!Polska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Yeaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Braaaaaaawwwwooooo!!!!!!!!!!!!!! Teraz mazurek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Braaaaaaawwwwooooo!!!!!!!!!!!!!! Teraz mazurek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
To ten noooo Do następnej niedzieli? Dziękuję dziewczyny ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Jestem w przystani :D Muszę iść po prowiant na rejs :D co chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostrzyczko, a dlaczego ja mam szpile ściągać? Przecież dywany można powiesić na ścianie I powiedz mi wreszcie co to są te łajzy, co się z nimi robi i gdzie się na nie chodzi? Bo Błęduś miał mnie wczoraj na nie zabrać ale jak przyszło co do czego to wziął i zwiał No chyba nie dlatego, że zobaczył mnie w szlafroczku, papilotach, maseczce i kapciuszkach w jednorożce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błęduś, ja poproszę dorsza w panierce z frytkami i surówką z kiszonej kapustki :classic_cool: Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Dobry wieczór; jeśli idzie o prowiant,to ja wszystko jem i nie kapryszę.Aktualnie zajmuję się tłumaczeniem książki kucharskiej pewnej polskiej autorki.Prawie codziennie konsultuję z tą panią . To skutkuje znaczną utratą apetytu, ale pomysł Paulinki o dorszyku z frytkami i surówką z kapustki - znakomity. Mogę upiec jakieś pyszne ciasto. Zbieram życzenia.Czy ma być niespodzianka? Zaopatrzę nas też w dobre winko,jak już wszyscy zdradzą swoje apetyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Zmartwiłaś mnie Sk.Dywany władowałam na pokład kapsuły na wypadek gdyby okazała się ona być nieszczelna i musielibyśmy się katapultować.Każdy wtedy zasiada /nawet może się położyć na dowolnie wybranym boku/ na swoim persiku i fiiuuu frunie do celu frędzlami sterowany.Jest tylko pewien problem ' nie wiem ile walizek mogę do kapsuły załadować (?!)W sumie mam sześć i dwie torby sportowe.Zmieszczą się wszystkie? No i jeszcze jedno.Najważniejsze.Ja nie jestem sama.Mam przyjaciela.Czy może mi w tej fantastycznie zapowiadającej się przygodzie towarzyszyć?Obiecuję,że będziemy się trzymać ściany. Jeszcze ; jeśli Paulinka powyciąga szpilami szlachetne nitki dywanowe,to ułatwi nam tylko sterowanie .Jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
To nie masz na niego haka? Cholera...co to za pirat bez haka? :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak sobie myślę że te dywany były by fajne jako sposób na nalot. Słyszałem że jest taki nalot jak dywanowy. Robimy nalot na chawire kotki i smofa. :P Wyzremy im lodówkę i polecimy dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinko po kapuście...a my odpływamy jedną kapsułą:D Ja tam mam duży nos. Nie wiem jak pozostali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Myślałam,że odlatujemy.Tymczasem dowiaduję się,że ODPŁYWAMY??? To jeszcze kapoki i koła ratunkowe będą niezbędne.O kurcze ile to klamotów!Co z wiosłami? Dywany zamokną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
Muszę wszystko przemyśleć w pozycji horyzontalnej.Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sk
Sis, nie nie [kręci głową] to musi nam Bleduś wytłumaczyć (mnie też musi bo ja szybko zapominam i trzeba mi ciągle tłumaczyć wszystko od nowa ) Tosia, dywany sterowane frędzlami..he-e-e-e ;) no padłam, podoba mi się ;) Dobra 6 tobołów to normalna rzecz, każda ma tyle mniej więcej, zrobimy tak -dywany wylatują przez okno, w miejsce dywanów ładujemy toboły, aha i jeszcze ten przyjaciel ... Tosia? A co to za jeden? ten przyjaciel? Sis, trza się posunąć i jakieś ochraniacze założyć na głowy, bo Tośka chce przywalić z nietoperzem :classic_cool: .... albo kaski albo skarpetki (chyba zostały nam z ostatniego napadu na bank) Marysia ty też masz przyjaciela? A skarpetkę masz? A właśnie, a gdzie się podział kapitan? Bleduś ja poproszę to co samo co sis, jutro, w porze lunchu, ( bo mniej więcej wtedy się obudzę) i z dostawą do łóżka, poproszę Tosia a do kawki popołudniowej to biszkopt z galaretką poproszę Sis, sytuacja z dywanami rozwiązana, zakładaj szpile :classic_cool: a ja te kapcioszki w jednorożce ...;) może mogłabym? ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Jack Sparrow
Maaaryś uuch ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
A co Ty Błędny założyłeś firmę transportową? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedaż wózków dla niemowląt
Jak nie masz czasu to Sobie kup wózek za wczasu Jack :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTosia
DOBRY WIECZÓR; 6 tobołów...,a moje dwie torby sportowe?!!W nich mam wałki do zakręcania loków,czekoladki, słuchawki do smartfona, maślane ciasteczka,telewizor 50 cali i zegar po babci Gieni,oraz komplet sztućców posrebrzanych na 12 osób. Bez toreb sportowych nie ruszam się z domu.Druga sprawa - mój przyjaciel to nie nietoperz tylko koń.Dokładniej bardzo uczuciowa klacz "Księżniczka Czardasza"rasy malamut .Jeśli nie mogę zabrać wymienionych,to nie jadę.Trudno! Zostanę w domu i będę piekła dla was biszkopty z galaretką,a herbatkę przygotuję z moich gorących łez tęsknoty za przygodą. Moją porcję dorsza z frytkami i surówką z kiszonej kapustki sceduję na Paulinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tośka ! Mam cię. Ty jesteś suuper. Humor number łan na mojej plejliście. Wreści mnie oświeciło. ;) Zarąbiście się cieszę. Yy tam to też twoje fige. Musowo. ;) Ja gupi jaki ja gupi byłeh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Aha! Mam Was niecnoty!! ;) ;) Tosia, ja nie wiem jak kon z wilkiem.... może być wesoło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×