Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wysyłanie nagich fotek

Polecane posty

Gość gość

Pierwszy raz pisałam na czacie z mężczyzna.. to był erotyczny czat, wyslalM mu kilka nagich fotek bez twarzy, nie powiedziałam faktycznie skąd jestem.. wiec tego on nie wie, czy może wykorzystać te zdjęcia? Mimo ze są nagie i bez twarzy to może mnie ktoś rozpoznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje się ze jakoś dotrze to do moich znajomych? Specjalnie nie chciałam kamerki itd żeby nie było mnie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ze mną byś popisała tak na mailu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie było twarzy to czym się martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wysyłasz. Za błędy się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie pośle.. pomyślałam nie ma twarzy to ok, ale potem tak ze przecież ktoś by poznał gadzie on by te zdj mógł wrzucić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co poznać? Każdy twój znajomy widział twoje cy\cki czy ci\pke panikaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na forum krążą, nie widziałaś? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale miejsce bo stałam do lustra i nie widać twarzy, ale w tym lustrze mam zdjęcia swoje na internecie mogłoby to trafić do moich znajomych? Nigdy więcej tego nie zrobię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało który facet zechce je wyrzucać do sieci. Możesz wyluzować. Swoją drogą facet ma fajnie, że jakaś obca piękna kobieta mu erotyczne zdjęcia wysyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań naciagać ją na foty zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy już nikomu nie wyślę.. uważacie ze mam się nie bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co on tak naprawdę może z tym zdjęciem zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokoj. Nie masz się czego bać :) Też wysyłałam nagie fotki facetom i nic nie wyplynęło nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse, że je gdzieś wrzuci są prawie zerowe, a zerowe, że Cię po nich znajdzie. Jeśli wrzuci to pewnie na strony typu zbiornik, skąd są prawie zerowe szanse że zobaczy je ktoś kogo znasz, a nawet jeśliby zobaczył to praktycznie niemożliwe, żeby bez kontekstu skojarzył, że to Twoje zdjęcia. Nie masz się czego obawiać. Podobał Ci się chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co to z tego miałaś? Kilka tanich komplementow od koniobijcy z netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co dziewczynę dobijać. Zrobiła pewnie kolesiowi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś też wysłałam kilka zdjęć bez twarzy pewnemu facetowi, w tle były tylko płytki w łazience, nic więcej. Żadnych znaków szczególnych nie mam, więc nikt się nigdy nie doszuka, że to ja :-) Łazienka już po remoncie, po tamtych standardowych płytkach ani śladu. Zapomniałam o tym, po 7- miu latach poznałam mężczyznę w realu, kręciliśmy ze sobą i opowiada mi jak w necie ludziom nie można ufać, pisał z dziewczyną na mailu, wysyłała mu nawet zdjęcia (tu pokazał kilka moich starych zdjęć) a co się okazało w życiu bym nie pomyślała. On jej wysyłał też swoje nagie zdjęcia, umówili się w realu, poszli na kawę, potem zaprosił ją do siebie. Wypili kilka drinków i zaczęła się do niego dobierać, odwzajemnił i złapał za penisa... to był facet! Przebrany za kobietę facet, wyrzucił go z domu i nigdy już nie próbował poznać dziewczyny w necie. Nie mogłam ze śmiechu... śmiałam się sama z siebie, że pe/dał/owi wysłałam zdjęcia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.27 a potem sie obudziłaś. Nie wiem jaki miałaś cel pisac te wypociny bo chyba tylko ty pomyslalaś, że ktoś tobie uwierzy. Kretynka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda! Wszystko, tylko on w życiu nie pomyślał, że ja jestem na tych zdjęciach. Ja sama ledwo je poznałam, juz tak niestety nie wyglądam, lata zrobiły swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he :-D Mi się zdarzyło wysłać fotki, ale po nich nawet mój były nie pozna mnie. Wyglądam niewinnie jak anielica. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dużą kolekcję erotycznych fotek od jednej kafeterianki która już się nie pojawia na forum, czasem kiedy się nudzę to zakładam sobie żeńskiego nicka motam jakiegoś napaleńca na priv i wtedy wysyłam mu te zdjęcia a on się spuszcza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.39 i wlasnie przez takich k***sow jak ty kobiety na ero nikomu nie ufaja. Jak widać mają rację. Zawsze bede pisał, ze tacy jak ty to chuje bez zasad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie kazdy mezczyzna podzieli sie nagimi fotkami obcych mu kobiet bo to nie rodzina wiec mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To uznajmy, że jestem napaleńcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli dostał fotki od kobiety z ero z ktorą był na priv, to nie wyśle tych fot nikomu innemu oczywiscie pod warunkiem, ze jest facetem a nie zwyczajnym chujem bez zasad i honoru. Pisz za siebie zj***e. Mi szkoda juz tych kobiet, ktore cokolwiek tobie wyslą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a poświntuszysz na mailu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z pedałem podziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×