Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wysyłanie nagich fotek

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Mam dużą kolekcję erotycznych fotek od jednej kafeterianki która już się nie pojawia na forum, czasem kiedy się nudzę to zakładam sobie żeńskiego nicka motam jakiegoś napaleńca na priv i wtedy wysyłam mu te zdjęcia a on się spuszcza cool.gif X Chcesz moje?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.39 jesteś zwykłe ścierwo że wysyłasz fotki kobiety która ci zaufała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam foty tutejszych celebrytów i wysyłam je napalonym panienkom. Potem one płaczą tu, że jakiś niebieski je zawiódł, a to byłam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.53 a ze mną? Ja normalny jestem, chyba. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie wiecie kto tak naprawdę siedzi po drugiej stronie, mnie życie nauczyło, raz zaufałam i bardzo się zawiodłam. Nigdy więcej żadnych fot 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez takich frajerów jak wcześniej pisali pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet dzieli się fotami, które tu dostał od kobiet. KAŻDY. Nie ma wyjątków czy to Androgen, Herbatnik, cynik czy akordeon. Kazdy wysyłał foty kafeterianek innym kobietom. Tak, kobietom bo potrafią tak omotać, że facet zrobi wszystko dla nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś frajer, frajerze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mało który facet zechce je wyrzucać do sieci. x Wręcz przeciwnie. Poza tym, na takich fotkach można sobie pięknie dorobić do pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorobić to ciebie ojciec powinien bo jesteś niedorobiony z takim myśleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niezaradna tępa k*rewna się odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam tutaj kogoś. Wydawało się mi, ze faceta na poziomie. Przeszliśmy na priv po dosyć długim pisaniu na forum. Wysłałam zdjęcia, ale nie tylko zdjęcia. Były rozmowy i dużo o sobie pisałam. Ufałam mu. Był pierwszym facetem, ktoremu słałam zdjęcia i z którym byłam na priv, ale gdy pytał to powiedziałam, ze nie jest pierwszym. Taka moja taktyka pokrętna ale jak się okazało przydatnya. Bylo miło do czasu gdy zaczęło się mi nie podobać to w jaki sposób zaczął mnie traktować. Zerwalam znajomość. Nie, nie bez słowa. Napisałam, że chcę zazakończyć znajomość i podałam powód. Przyjął niby do wiadomości. Niestety po jakimś czasie zaczęły się hejty na moją osobę. Wulgarne i paskudne wyzwiska. Wtedy też ku mojemu zaskoczeniu wypłynęły moje dane co do wyglądu i z życia prywatnego. Ne od razu. Dawkowane z umiarem i w odstępach. Ja wiedziałam, ze to on bo z nikim nie mialam prywaty nigdy, ale on był pewny, że miałam. Pewnie wywalał prywatę na konto tych " innych " a wywalał tylko na swoje. Potem okazało sie, ze ma tutaj kilka róznych nicków i gnoił też inne kafeterianki. Dopuscił się nawet wklejania na forum moich intymnych zdjęć. Milczałam i milczę ale co jakiś czas trafiam na moje fotki. Nigdy już nie zaufałam i nie zaufam tutaj nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi. Taka wzajemna wymiana fotek jest fajną zabawą na początek. Bardzo nikłe szanse by w gąszczu fotek xxx w necie ktoś odnalazł kogoś znajomego o ile ten na zdjęciach nie umieszcza znaków szczególnych swojego mieszkania. Ale znakujcie każde nagie fotki wysyłane komuś w necie. Znak wodny albo po prostu czarny napis np. nicka i nazwą np. "forum kafeteria" z aktualną datą wysłania (koniecznie na ciele w pobliżu miejsc intymnych lub jak znak wodny to właśnie na miejscach intymnych). Wtedy trudno o wymazanie takich napisów a to ograniczy mocno (ale nie zlikwiduje w 100%) możliwość użycia takich fotek czy to na innych portalach czy przez osobę podszywającą się w późniejszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mid eve
Pomijając już wyciąganie od mężczyzn zdjęć innych kobiet, to już w ogóle. Tragedia rzeczywiście, kto tu się niekiedy udziela (przepraszam osoby przyzwoite, nie generalizuję). I kwiatek 🌻 dla tych, do których ja się zbliżyłam i okazały bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty eve gĺupia cipo weź się zdecyduj i pisz na jednym nicku kretynko. Kto ciebie tu slucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.19 Uderz w stół a nożyce sie odezwą😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.17 uwaza, żeby te nożyce oczu tobie nie wybiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×