Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wykładanie towaru carrefour

Polecane posty

Gość gość

Ktoś pracował jako student uczeń? Opinie? Zacząłem prace póki co ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie, wykładnaie towaru to słaba opcja nie wiem jak w carrefour ale wszędzie to wygląda tak samo.. Idź lepiej do Mcdonalds napewno cię przyjmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam kilka lat temu,wtedy stawka na rękę była tam 6,40 duże miasto,praca spoko 8 godz od 6-14 14-22 jedna przerwa 15 min,elastyczny grafik, praca była ogólnie podzielona na pracowników przeważnie mężczyźni byli na chemii,wodach,sokach i alkoholach (dość ciężkie towary)ogólnie wspominam w porządku praca bez stresu, klienci często pytali gdzie co jest i odrywali od pracy.od 6 do 14 wykłada się towar z palet, warto zaopatrzyć się w mini nożyk i rękawiczki towar z palety wykłada się bezpośrednio do półek i patrzy się na kody towaru czasem schodzi zanim znajdzie się odpowiedni a czasem może wcale go nie być ... reszta co nie wjedzie idzie na ‚’’daszek’’ a daszek często już ledwo wytrzymuje ten ciężar towaru natomiast od 14 do 22 zdejmuje się towar daszku i dokłada na półki a około godz 18 zaczyna się frontowanie czyli wypycha się do towar do przodu półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to mordęga, zwykle na daszkach nie ma tego czego sie chce , a frontowanie np. Jednej paczki galaretki wychodzi słabo bo prędzej czy później ona i tak nie będzie stała prosto, wiec jaki to sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×