Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lokalizator psów

Polecane posty

Gość gość

No właśnie, jak w temacie. Jakim lokalizatorem ogarnąć psa? I ogólnie - uważacie to rozwiązanie za przydatne? Do czego je wykorzystujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pies zawsze jest wyprowadzany mając na sobie lokalizator. Pewnie, że się przydaje np. do śledzenia, co z nim robi osoba oprowadzająca. A ogólnie chodziło nam o zabezpieczenie na wypadek, gdyby pies uciekł albo został ukradziony. Wiadomo - nie ma wielkiego ryzyka, ale zawsze jakieś istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam właśnie czegoś takiego. Jakie lokalizatory konkretnie polecacie? Proszę o przykłady. Są jakieś funkcje niezbędne? Które po prostu muszą być w takim lokalizatorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie w porządku - https://sklep.bezpiecznarodzina.pl/14-lokalizacja-osob Zrobi różnicę, powinien dać efekt, musicie tylko sobie dopasować pod siebie. Funkcje? Ma to w zasadzie wszystko, co przychodzi mi na myśl, ale to już musicie sami ocenić oczekiwania. Generalnie - pod tym względem wiele się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo trzyma bateria tego lokalizatora? W przypadku rozładowania pojawia się alert, tak? Czy wasze psy nie były w stanie w jakiś sposób uszkodzić ten lokalizator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się przydaje przy wielu sytuacjach. Nawet trudno mi sobie wyobrazić, żeby to mogło być rozegrane inaczej. Wiadomo - lokalizator musi być porządny, sensownie wykonany, żeby pies nie dał rady tego zdjąć czy zniszczyć. A nam przydaje się to w wielu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się jeszcze nie przydał, ale znajomym ktoś zwinął psa z pod sklepu. I tak go znaleźli. Wiadomo - zależy jeszcze na kogo trafisz. Pewnie są i tacy złodzieje, co zdejmą lokalizator, ale mimo wszystko moim zdaniem warto dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×