Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szafiarki i inne modelki

Polecane posty

Gość gość

Wiecie co, mam wrażenie, że większość tych szafiarek jest fałszywa i zakłamana. Taka Laura Matuszczyk"horkruks", cały czas piszę kobietom, że nie miała większych kompleksów, a przecież ona jest już cała zrobiona (nos, usta, brwi, rzędy), zaraz będzie wyglądać jak te wszystkie 'od jednego chirurga. Piszę, że nie miała większych kompleksów, ale to dopiero po operacji nosa zaczęła pozować do gazet, pokazywać się publicznie i dopiero wtedy przeniosła się do stolicy, wcześniej nie przyjaźniła się z nikim z tej branży, nie pozowała z innymi blogerkami, a teraz pokazuje gdzie się da. Moja koleżanka spotkała kiedyś Laurę w Rondzie Sztuki (to było chyba z 10 lat temu) i ta podpita już wtedy mówiła jej, że chce sobie zrobić nos. Maffashion wydaję się bardziej szczera (oglądam jej insta story). Zrobiła sobie operacje nosa, bo miała niby krzywą przegrodę czy coś. Ok, ale przecież przy prostowaniu przegrody nie zmienia się kształt, czy się mylę? Sama mam krzywą przegrodę i powinnam się poddać prostowaniu, ale lakarz powiedział, że kształt się nie zmieni. Także nie wiem, czy Maff dobrze mówi czy nas wkręca? Maff wydaje się szczera, ale to mnie zastanawia ;D Ktoś jeszcze odniósł takie wrażenie o Laurze albo Juliii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blad w tytule. Chodzilo mi o blogerki, nie modelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maff robi wszystko żeby tylko jej kariera się nie skończyła... zrobiła sobie korektę bo nos się skrócil więc niech udaje... kłamczucha i tyle. Ale ma za swoje teraz wygląda jak najbrzydsza kardaszianka skrzyżowana z mopsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiadomo czy jej gratulowac czy wspólczuc bo zabieg chyba sie nie udał skoro nie podobna do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie julia ze złotowa to jedna z najbardziej dwulicowych osób, interesuje ja tylko wygląd, przykre ze tyle osób inspiruje sie takim pustakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ogóle nie oglądam takich rzeczy, mam to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia jest beznadziejna ale chyba już się przejadła bo malo o niej słychać, tak samo o tej deyn i bardzo dobrze ich czas sie skończył i pora na kolejne pseudo gwiazdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie horkruks piękna, efemeryczna i inna niż cała rzesza pokroju Piskorek. Wiem tylko o ustach ale jeśli nos tez itp to ma dziewczyna szczescie do dobrego hirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×