Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Flawless135

RS Szkolenia Marketing tajemniczy klient

Polecane posty

Gość Pati96
Cześć. Ja ostatnio byłam na szkoleniu w ich biurze w Katowicach. W sumie wszystko ok, zobaczymy jak to będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka97
Ja pracuje od jakiegoś czasu - szkolenie miałam w biurze w Krakowie, dla mnie idealnie bo studiuję i nie mam czasu na etat a tutaj elastycznie mogę sobie popracować i dorobić. Atmosfera i kontakt ok, jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek95
Ja też pracuje od jakiegoś czasu, póki co wszystko ok i terminowo:) nie dużo czasu mi to zajmuje a zawsze kilka stówek wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia98
Ja też pracuje już trochę czasu, jestem po kilku wypłatach, żeby dorobić praca idealna jak dla mnie bo przez studia nie mam czasu na stałą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje, wszystko w porządku. Jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak Ci się podoba ? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ta praca to strzał w dziesiątkę, bo zajmuje mi to dosłownie kilka godzin miesięcznie. Większość ankiet jest taka krótka i przyjemna, że dosłownie w 2 minuty się jedną wypełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia244
Mam podobne wrażenie. praktycznie zerowy nakład czasu bo nawet tego nie odczuwam a regularnie kilka stów wspomaga mój budżet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateuszzzz
Pracowałem już jakiś czas temu przy projekcie z ankietami, dzisiaj dostałem wynagrodzenie. Typowo dodatkowa praca, więc tak jak w sumie chciałem, bo studiuję, wpadło kilka stów. Miałem wątpliwości jak to będzie wyglądać, ale koniec końców wszystko ok, a Panie miłe, starały się odpowiadać na wszystkie moje pytania jak potrzebowałem pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy u was na szkoleniu wspominał ktoś coś o afiliacji? Otóż nikt o tym ani słowa tam nie mówi, a to na tym ta firma stoi, a nie na ankietach. One robią tylko za podkładkę, a pierwszy lepszy antywirus wyłapuje przekierowania do stron afiliacyjnych z linków od nich. Ktoś trzepie na tym grubą kasę, a swoim 'pracownikom' rzuca ochłapy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilkadziesiąt złotych za 1 ankietę na którą poświęcasz kilka do kilkunastu minut to dla ciebie ochłap? Mnie się bardzo te stawki od razu spodobały, bo za tak mały wkład naprawdę niezły zarobek. No ale jak się komuś nie chce ruszyć palcem i cokolwiek dać od siebie żeby zarobić, to później pewnie takie rzeczy wypisuje. Ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie co to jest ta afiliacja, to wtedy może zmienisz zdanie czy to ochłap czy nie, ile razy większą ktoś ma z tego prowizję niż Ty dostaniesz za rzekomą ankietę i Twoje kiwnięcie palcem :). Już nie wspomnę o tym, że poruszyłam temat afiliacji na spotkaniu to Pani nawet powieka nie drgnęła i brnęła w to, że to nie ma nic wspólnego z zakładaniem kont dla prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja26

Ja pracuje trzeci miesiąc i jestem bardzo zadowolona, wynagrodzenie dostaje na czas, stawki wcześniej zawsze są ustalane. Bardzo mi się podoba, bo nie mam czasu na stałą pracę przez studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Pracuje i sobie chwalę, do dorobienia super. Całednie mam zajęcia A tu jedyne kiedy musiałambyć do dyspozycji to w trakcie szkolenia. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana

Ja jestem zatrudniona już od października, polecam bo to fajna opcja żeby sobie dorobić parę stów A czasu niewiele mi to zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomsi

Powiedz dlaczego tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg

Super się z nimi pracuje. Bardzo miłe panie na szkoleniu i fajna kasa. Praca miła i przyjemna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia

Jak dla mnie wszystko ok - pracuje drugi miesiąc, wynagrodzenie na czas także ja polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel

Całkiem spoko praca dodatkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik

Ściema, zarobisz 300 zł za wszystko pracujesz jednorazowo. a  podajesz prywatne informacje typu pesel. Nie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To nie praca a przykrywka do programów afiliacyjnych. 

„Szkoleniowcy” udają wielkie zdziwienie, kiedy się wspomni o tym na „szkoleniu”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Fajna praca, polecam. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia7

Bardzo szeroki zakres usług ma firma szkoleniowa Maciołek i Wspólnicy. Działają na terenie Warszawy i Krakowa. Wejdź do nich na stronę i zobacz jaką mają ofertę a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ja skorzystałam z ich usług i jestem zachwycona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszeeeek

Spoko opcja, ostatnio nawet wprowadzili tajemniczego klienta w kinie i teraz słyszałem, ze ma być nowe zlecenie z testowaniem gier komputerowych. Praca lajtowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaa.

Ja pracuję jako szkoleniowiec i polecam! 🙂 Bardzo miła atmosfera, młody zespół, bardzo mi się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Mogę polecić Ci szkolenia od firmy Maciołek&Wspólnicy. Naprawdę dają radę. Szkolenia przeprowadzane rzeczowo i konkretnie. Bardzo podobał mi się cały schemat i konkretne przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Od 12dni spozniają mi się z wynagrodzeniem, pani do której mam numer zapewnia mnie ze przelew będzie, a niestety nic nie mam. Dziś mija ustalony przez Panią z biura termin ostateczny przelewu, a na koncie dalej nic nie ma. Nie polecam! Znajdzcie sobie jakąś pewną pracę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeny

U mnie wszystko było na czas. Pracownicy mili, pomocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×