Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Flawless135

RS Szkolenia Marketing tajemniczy klient

Polecane posty

Gość Iwona

U mnie też wszystko w porządku, przesyłali mi na bieżąco informacje z rozliczeniami. W sumie to praca dodatkowa więc ja ją tak traktuje a nie jako główne źródło dochodu i jestem zadowolona póki co 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niezła opcja żeby sobie dorobić. Można kilkaset złotych za 1 zlecenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Ja pracuje od stycznia i jestem zadowolona, kontakt zawsze mam w przeciągu chwili zazwyczaj dostaje odpowiedź, mam stałą pracę więc dla mnie to tylko opcja dorobienia która mi odpowiada. Ja polecam - szkolenie miałam w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kama

Szkolenie miałam w listopadzie - w Krakowie. Ankiety oddałam w połowie grudnia, żeby nie bawić się w to w święta i żeby podobno dostać wcześniej pieniądze. Wypłaty nie ma do dzisiaj, Pani prowadząca szkolenie (wcześniej odpowiadająca na każde pytanie i odbierająca telefony) totalnie mnie olewa, kontakt mailowy z firmą również się urwał. Niepoważni, złamali zasady umowy i teraz można się "bujać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kama
Dnia 13.03.2019 o 01:06, Gość Maja napisał:

Ja pracuje od stycznia i jestem zadowolona, kontakt zawsze mam w przeciągu chwili zazwyczaj dostaje odpowiedź, mam stałą pracę więc dla mnie to tylko opcja dorobienia która mi odpowiada. Ja polecam - szkolenie miałam w Krakowie

A kto prowadził Twoje szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomake
2 godziny temu, Gość Gość Kama napisał:

Szkolenie miałam w listopadzie - w Krakowie. Ankiety oddałam w połowie grudnia, żeby nie bawić się w to w święta i żeby podobno dostać wcześniej pieniądze. Wypłaty nie ma do dzisiaj, Pani prowadząca szkolenie (wcześniej odpowiadająca na każde pytanie i odbierająca telefony) totalnie mnie olewa, kontakt mailowy z firmą również się urwał. Niepoważni, złamali zasady umowy i teraz można się "bujać".

taka sama sytuacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar_Katowice

Jestem mega zadowolny, pieniądze otrzymałem w terminie .Po szkoleniu w Katowicach nie miałem problemu  z kontaktem, więc dziwią mnie opinie.Dzwoniłem na infolinie( 666-161-722) i Pani zawsze odbierała i odpowiadała na pytania.Z polecenia skorzystało kilku moich znajomych i też mają pozytywne opinie na temat tajemniczego klienta. 

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub S.
3 godziny temu, Gość Tomake napisał:

taka sama sytuacja 

Nie odpowiadają? A dzwoniłyście na infolinię? Bo ja jak mam pytania to dzwonię w godzinach funkcjonowania i Pani zawsze odbiera i odpowiada na pytania. Pani na szkoleniu mówiła, ze nie zawsze może odpisać czy odebrać jak prowadzi szkolenia i w razie pytań żeby dzwonić własnie na infolinię. Tutaj macie nr: 666 161 722. I też na szkoleniu maila podali do kontaktu: pytania@rs-szkolenia.pl, więc może spróbujcie tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja też pracuje w Krakowie i zarzuty o kontakt mnie dziwią, bo ten akurat jest zawsze. Owszem nie zawsze w przeciągu godziny, ale to chyba oczywiste. Pani prowadząca szkolenie informowała mnie, że prosi o kontakt sms lub mailem, stosuje się i nie mam problemów z odpowiedziami. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kama

Minęły 4 miesiące od podpisania umowy i "wynagrodzenia" brak. A komentujący piszą, że pracują drugi miesiąc i dostali pieniądze. To jest trochę rozczarowujące, że "firma" nie stosuje się do własnych warunków i liczy, że człowiek to zignoruje? Bo jeśli dostaję wiadomość, że wypłata wpłynie do końca następnego miesiąca, to spodziewam się że tak będzie. Czekałam grzecznie, jednak kiedy 2 tygodnie po umówionym terminie nikt nawet nie był na tyle łaskawy, aby mnie poinformować o powodzie opóźnień - zaczynam się irytować. Więc (nawiązując do tematu postu) zdecydowanie nie polecam "współpracy" z firmą. A kontakt wyłącznie mailem lub smsem w niektórych przypadkach jest wręcz nieprofesjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja polecam, wynagrodzenie na czas, tak jak było mówione. Panie bardzo miłe i pomocne. Fajnie się z nimi współpracuje. Oczywiście jest to praca typowo dodatkowa żeby sobie dorobić do budżetu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natan_Nati

Moi znajomi sobie w tej firmie zarobili i ja poszłam z narzeczonym na takie szkolenie.Nie jest to stała praca, ale by sobie dorobić to fajna sprawa. Jesteśmy parą studentów , jesteśmy bardzo ograniczeni finansowo i czasowo. Dla nas to idealny projeket by wpadło kila stówek na przyjemności   😀😎🤑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Zdecydowanie nie polecam. Zwlekają z wypłatą. Zlecenie ukończyłem pod koniec stycznia, a nadal nie otrzymałem należnego wynagrodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy

Śmiech na sali, od 3 miesięcy czekam na wynagrodzenie i nic. Infolinia jedynie przeprasza i każe czekać (bo bank, bo nowe księgowe). Kontakt ze szkoleniowcem to też jakaś kpina. Odradzam Kraków 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gang Ameryki

Nie polecam. Czekam już kilka miesięcy, a kasy nie ma. Kontakt z firmą też jest utrudniony. Dziwią mnie komentarze zachwalające kontakt, bo go praktycznie nie ma. Firma to SCAM 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Bardzo przyjemna praca dodatkowa. Mają nawet test gier i wypad do kina, więc połowa zleceń, to wręcz przyjemność. Kasa jak za nakład pracy też uważam, że w porządku. 🙂 Czytałam zarzuty o przeciąganie terminu wypłaty, fakt pieniędzy nie dostaje się natychmiast po oddaniu ankiet, ale to dla mnie zrozumiałe, że jest czas weryfikacji i chwilę to trwa, zresztą była o tym mowa na szkoleniu, więc ja to rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajna28

Ile ludzi tyle opini. Byłam ankieterem i tajemniczym klientem, podobało mi sie,że mogłam iść do kina i jeszcze mi za to zapłacili, chwile spóźnili sie z wynagrodzeniem ale dostałam zwrot i pieniądze takie jak w umowie no i za polecona osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gang Ameryki
Dnia 4.04.2019 o 11:59, Gość Monika napisał:

Bardzo przyjemna praca dodatkowa. Mają nawet test gier i wypad do kina, więc połowa zleceń, to wręcz przyjemność. Kasa jak za nakład pracy też uważam, że w porządku. 🙂 Czytałam zarzuty o przeciąganie terminu wypłaty, fakt pieniędzy nie dostaje się natychmiast po oddaniu ankiet, ale to dla mnie zrozumiałe, że jest czas weryfikacji i chwilę to trwa, zresztą była o tym mowa na szkoleniu, więc ja to rozumiem. 

No dobra rozumiem opóźnienie tydzień ale nie ponad 2 miesiące bez przesady (poza tym złamano 3 punkty umowy)... wieczne dzwonienie i dopytywanie, Panie jedynie przepraszają i mówią, że jest problem z księgowymi i bankami lol 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Kase dostajecie z opóźnieniem bo firma musi dostać za was od banków w których zakładacie konta gruby hajs XD, reszta zleceń to pic na wodę i przykrywka. WIELKA BEKA 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gang Ameryki
Przed chwilą, Gość vvv napisał:

Kase dostajecie z opóźnieniem bo firma musi dostać za was od banków w których zakładacie konta gruby hajs XD, reszta zleceń to pic na wodę i przykrywka. WIELKA BEKA 😄

DOKŁADNIE (SCAM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

Czy ktoś zrywał z nimi umowę? Jak to wyglada? Trzeba płacić jakas karę/ jakieś konsekwencje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Ja pracowałam. Masakra! Nie polecam. Szkoda czasu. Pracując w styczniu, wypłatę otrzymam dopiero pod koniec maja/początek czerwca! Zerowy kontakt, brak pomocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka
Dnia 15.04.2019 o 21:24, Gość Marlena napisał:

Ja pracowałam. Masakra! Nie polecam. Szkoda czasu. Pracując w styczniu, wypłatę otrzymam dopiero pod koniec maja/początek czerwca! Zerowy kontakt, brak pomocy. 

To samo spotkało mnie. Ile można dopraszać się o własne pieniądze. czekałam prawie 5 miesięcy od oddania ankiet. nie polecam. Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Dramat! Nie dość, że nie dostaje się wypłaty na czas, to przy sprawdzaniu kont bankowych i sieci telefonicznych traci się na tym swoje własne pieniądze i to nie grosze bo około 200 zł łącznie -.- 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy klient

Ja też pracowałam. Miałam szkolenie w Krakowie w grudniu. Jest maj ja nadal nie mam pieniędzy. Banda osusztów. Zaczynając od Klaudii ze szkoleń aż po niekompetentnych ludzi na wyższych stanowiskach! Teraz będę się z nimi sądzić. Nie jestem pierwszą osobą która ma taką sytuację! Z całego serca odradzam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz

Taka sama sytuacja jak powyżej, zadania wykonane 22.03,  faktury opłacone z własnej kieszeni, jedyne co dostałem to 50 zaliczki. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana

Podpisałam z nimi umowę 16 stycznia, do dziś nie zobaczyłam pieniędzy i raczej przestałam na nie liczyć. Do momentu wykonania zadania jest ciągły kontakt z Panią ze szkolenia, po oddaniu pendrive'a zapada cisza. Zero odpowiedzi na maile, infolinia nie odbiera. Po czterech miesiącach przyszedł mail ignorujący wszystkie moje poprzednie wiadomości, z informacją, że mam wysłać screeny potwierdzające aktualne logowania do kont bankowych. Oczywiście konta miałam już pozamykane, jako że minęło ponad 3 miesiące. Firma nie dba o pracownika, w umowie zostawia sobie lukę, pozwalającą na odwlekanie zapłaty. Ogólnie ostrzegam - nie mieszajcie się w to, zwykli oszuści. Udam się z tym do prawnika bo nie zamierzam odpuścić złodziejom ani złotówki. Powodzenia wszystkim, którzy się w to wplątali... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

A ja mam w miarę dobre doświadczenia. Wiadomo, że pieniądze nie są od razu od oddania ankiet, ale jest o tym mowa i na szkoleniu i w umowie, po prostu taka branża, że chwile to trwa, ale ja byłam na to akurat przygotowana i lepiej zarobić te kilka stów i dostać po jakimś czasie od oddania niż wcale nie mieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraków

Oszuści jakich mało! Od 2 miesięcy wymiguja się od wypłaty wynagrodzenia, jutro miał być termin ostateczny i kontakt z nimi się urwał. Szarpie się z nimi o wynagrodzenie za pracę z KWIETNIA od kilku miesięcy. Oszuści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraków aria

Wszyscy oszukani przez nich w Krakowie proponuję pozew zbiorowy. Jeżeli ktoś jest zainteresowany skontaktujcie się ze mną na aria.choke@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×