Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tomaszgarb1

allegro

Polecane posty

Co myślicie o zakupach na www.allegro.pl? Ja osobiście uważam, że Allegro jest bardzo fajną platformą gdzie można naprawdę kupić różne rzeczy od naprawdę cudacznych po normalne jak książki, czy ciuchy. Ja ostatnio kupiłem sobie tam: Bluzę z kieszenią z przodu Spodnie jeansowe sztuk 2: Bigstara błękitne oraz Crossjeansa w kolorze jasnego brązu? ;) A wy jakie zdanie macie o tej platformie internetowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Dobre w przeciwienstwie do olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co już kupowałaś na allegro jeśli można spytać? Doszło jak trzeba zgodne z opisem, czy z przeproszeniem "bubel"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam jestem prawie od poczatku istnienia portalu i tak sie zepsulo ze obecnie wiecej kupuje na ebay i aliexpress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Przeróżne rzeczy, przez ponad 10 lat kupowalam i sprzedawalam... Przez ten czas chyba tylko raz zostalam oszukana, czasem przedmiot nie do końca był zgodny z opisem, ale tak ogólnie głównie tam robię zakupy, jesli chodzi o zamawianie w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Dzięki za odpowiedź Marawstała :) Co do kolegi bez loginu to - patrz o ebay słyszałem, ale jakoś nigdy nie skorzystałem muszę spróbować. Natomiast aliexpress to już dla mnie totalna nowość - chętnie luknę na czym to polega :) Nawiasem co do jeansów - nosiliście kiedyś z takim zapięciem jak wiązanie? Przypomina z lekka na gumce ;) ale fajne są i nie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×