Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krysiamarysia

Panele Fotowoltaiczne

Polecane posty

Gość ciekawa wostka
brzmi ciekawie, a czym one różnią się od paneli słonecznych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi6

No, dramat jest  tymi cenami prądu, naprawdę... trzeba jakos na tej energii oszczedzac. My jakiś czas temu zmieniliśmy dostawcę na pulsar energia to nie jest tak źle z rachunkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
6 godzin temu, Gość gigi6 napisał:

No, dramat jest  tymi cenami prądu, naprawdę... trzeba jakos na tej energii oszczedzac. My jakiś czas temu zmieniliśmy dostawcę na pulsar energia to nie jest tak źle z rachunkami

No ale żartujesz czy zarabiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

U siebie mam panele zamontowane na dachu przez firmę PV Projekt i jestem zadowolony bo moje rachunki są duże niższe a dodatkowo ceny mają przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaX

Witam. Jesli chodzi o fotowoltaike to bardzo polecam firme htpp://zieloneenergie.pl Solidne wykonanie i atrakcyjne ceny. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Witam <a href="http://zieloneenergie.pl">Fotowoltaika</a> to tylko ta firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o panele słoneczne to polecam serdecznie. Poczytajcie na ten temat, dowiedźcie się. Ja skorzystałem i nie żałuje. Polecam firmę Fg Energy .Zarówno sprzedaż jak i wykonanie na wysokim poziomie. Profesjonalizm w każdym calu. Nasz doradca pomógł nam ze wszystkim, zarówno z kredytem, przygotowaniem wniosku o dotację, licznikiem, doborem paneli oraz ich ilości, itp. Od teraz polecam ta firmę każdemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel ze Śląska chciał mi wcisnąć ofertę fotowoltaika 4eco ale była najgorsza z tych jakie dostałam, nie dajcie sobie wmówić, że oni są najlepsi bo każda firma oferuje dofinansowanie, a inne mają lepszy sprzęt w tej samej lub niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już spieszę z odpowiedzą, panele się opłacają na dłuższy okres czasu. Dodatkowo masz trochę niezależności energetycznej. Co więcej jeśli spełniasz wymogi uda Ci się zdobyć dofinansowanie na zakup i montaż. Polecam krajowy projekt energetyczny, podpowiedzą Ci co i jak a do tego wycena jest bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×