Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odmówić pracy tak, żeby kolega się nie obraził?

Polecane posty

Gość gość

Wróciłem z zagranicy dwa tygodnie temu, byłem tam dwa i pół miesiąca więc przywiozłem sporo pieniędzy jak za taki okres pracy. Po powrocie mój kolega bardzo nalega abym przyszedł do niego do pracy. On prowadzi pub/pizzerię i od dwóch miesięcy nie może znaleźć nikogo do rozwożenia zamówień. Nie chcę tam pracować bo jestem nauczony nie pracować za słabe pieniądze, jak mu kulturalnie odmówić aby się nie obraził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przywiozłes sporo bo oszczedzales, nie oplacales najmjmieszkania, podatków, auta, tu zarobisz tyle samo ale nie tyrasz 16h na dobe i nie mieszkasz po 6 w pokoju! miałbys taki sam przelicznik (2 tys nominałów danego kraju) lepsze 2 tys niż 0. a ty nie zostałes za granicą na kilka lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ale ja na początku roku znowu wyjeżdżam, przywiozłem na polskie jakieś 25tys, gdybym chciał to odłożyć w Polsce to bym musiał pracować pewnie ze dwa lata na to. Płacenie mi za moją pracę 3,5euro/h to ja odczuwam jako poniżanie mnie, źle się z tym bym czuł. Ja tam jeżdżę od 7miu lat, dwa razy w roku na 2,5 miesiąca, mam tam też znajomych i nie mieszkamy po 6 osób w pokoju, mamy dobre warunki, może Ci się tak nie wydaje ale jak tam jadę to dla mnie tam jest normalne życie, nie odczuwam tego czasu spędzonego tam jako straconego czasu a jedynie zarobek, tam normalnie żyjemy, jak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwyczajnie powiedz , że koniecznie potrzebujesz sobie odpocząć przez ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×