Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spirala a ciąża

Polecane posty

Gość gość

Witam od 3,5 roku mam założona spirale miedzianą, zawsze uważałam i mimo wszystko unikałam sexu w dni płodne ale teraz mnie poniosło pytanie czy mogłam zajść w ciążę sznureczki czuję w maju byłam u lekarza i twierdzi że spirala jest na miejscu, ale naczytałam się że zawsze mogę zajść w ciążę i się przestraszyłam mam 39 lat i ostatnio zauważyłam zielono brązowy wyciek z sutka, nie wiem co to może oznaczać, stosunek miałam tydzień temu i teraz się strasznie boję że mogę być w ciąży. Dodam jeszcze że ostatnio bardzo schudłam i mam BMI 17.0 zjada mnie ta panika przed niechciana ciążą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim nie panikuj bo to na pewno nie pomaga całej sytuacji. Jeśli masz dobrze założoną spiralę to na pewno nie jesteś w ciąży, ale skąd wiesz że miałaś dni płodne? Na jakiej podstawie je wyznaczasz, bo jeśli tylko objawowo, a jak widać należysz do strasznych panikar to na pewno Twoje cykle są nieregularne. Ja osobiście stosuje komputer cyklu cyklotest Myway. Jest najlepszy i jakiś taki inteligentny. W prawdzie na początku musiałam się do niego przyzwyczaić, ale teraz to bajka. Kiedyś od koleżanki z za granicy o nim usłyszałam, a teraz można go kupić u nas w kraju. Poczytaj sobie o nim bo jest na prawdę warty posiadania. Możesz wyznaczać sobie dni płodne, niepłodne, i inne ciekawe funkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×