Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żonaty facet z pracy

Polecane posty

Gość gość

Cześć Wszystkim Pracuję z jednym żonatym typem. Facet jest po 40 i szuka kochanki. Napiszcie proszę co sądzicie o tym palancie. Jest wierzący w niedziele chodzi z żonką do kościoła, a w poniedziałek klepie dziewczynę z pracy po tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego brzydze sie katolikami. Obluda, falsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:41 Pseudokatolikami lub katolikami hiokrytami, normalnych, zdrowych katolików zostaw w spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy katolik ma zryty baniak. Kazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakimi epitetami okreslilibyście go. On udaje porządnego jaki to nie jest dobry mężuś, a chce pukać koleżankę z pracy na boku, wypisuje jej bzdety na gg, zaczepia słownie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic w tym dziwnego. Jego żona tez pewnie jest po 40tce. Facet w tym wieku wygląda jak młody Bóg, a kobieta to mieszanka tłuszczu, cellulitu, zmarszczek i rozstępów. Sorry, ale nawet Bóg wybaczyłby mu zdradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:48 Nie znasz wszystkich katolików, to po pierwsze więc nie obrażaj ludzi których na oczy nie widziałaś i nie uogólniaj swojego własnego widzimisię bo tak Ci pasuje. Lepiej się czujesz gdy obrzucasz kogoś błotem? Masz satysfakcję? To Twój sposób na radzenie sobie z problemami? Za niesprawiedliwą i krzywdzącą opinię też wystawiany jest rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy myslacy zdroworozsadkowo czlowiek nie da sobie takich bajek do glowy wtluc. Wystarczy miec miedzy uszami mozg i nie przyjmie sie tych bajdurzen katolickich. Czyli zryty beret. A kapelusz tylko na uszach wisi, bo na glowie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jego żona też ma 44lat. On jeszcze sie trzyma za to żona taka mała kluseczka. On łazi i raz że z wszystkimi sie kłóci w pracy o jakieś bzdety, dwa chce zdradzić tą swoją kluseczkę, choć zna ją 33 lata a są małżenstwem 24. Jak spławić palanta? Ewntualnie dacie jakieś najgorsze epitety, którymi można go opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy facet po 40 to młody bóg? haha jakoś tego nie widać po Januszkach na ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyczajnie powiedz, ze jesli nie da ci spokoju bedziesz musiala interweniowac u zony. Moze ona przemowi mu do rozsadku. Na 90 %bedziesz miala go z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystaj póki możesz, bo za parę lat tylko wibrator ci zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestem kobietą. Mam zachowane screeny rozmów, już mu kiedyś raz zagroziłam, że zona sie dowie jaki z niego lovelas to tylko wzruszył ramionami i powiedział, że zniszczy mnie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwyczajnie go ignoruj. Nie patrz, odpowiadaj tylko na to co musisz dot pracy. Widać że to zwykły dureń- nawet na kochanka się nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoj przelozony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:18 na szczęście nie pracujemy na równoległym stanowisku z tym, że ja jestem prawą ręką kierownika i z tego tytułu mam też różne docinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic innego nie pozostaje tylko pokazac screny swemu bezposredniemu przelozonemu. Przeciez to jest molestowanie seksualne i utrudnianie pracy tobie, a co za tym idzie dziala przeciw firmie, nie pozwalajac ci wydajnie pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×