Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Archi

2 lata do tyłu na architekturze

Polecane posty

Gość Archi

Witam, Potrzebuje rady, najlepiej doświadczonych architektów lub studenta architektury,chociaż chyba każda porada się przyda. Mianowicie staciałam dwa lata studiów na architekturze tylko przez jeden przedmiot (wydymala(tak na architekturze mamy mechanikę, matematykę, konstrukcje czy inne ściśle przedmioty, to nie tylko rysuneczki) dwa razy nie dopuścili mnie na 7 semestr inżynierski. Na mojej uczelni polityka jest taka, że jak masz jakiś dług po 6 sem to nie wypuszczają Ciebie na dyplom. Mnie trzyma tylko ten jeden. Bardzo mnie to doluje. Architektura zawsze była moim marzeniem, ale od dwóch lat mam doła. Czuję się bez siły. Rok w plecy może zdarzyć się każdemu, ale dwa???. Wiem, że każdy idzie swoim tokiem, jednak czuje że ten przedmiot mnie przesasta i nie będę umiała odnaleźć się w życiu zawodowym (próbowałam pojsc na staż, jednak dłużej niż miesiąc nie chcieli studenta). I tu pytanie czy znacie podobne przypadki do moich? Czy sami w takiej sytuacji byliście? Jak wam się udało z tego wyjść. Potrzebuję jakiejś motywacji, wskazówki jak dalej iść. Wiem, że nie zrezygnuje z tego kierunku i, że to chcę w życiu robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×