Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minot

Pożyczka czy chwilówka?

Polecane posty

Gość minot

Witam. Potrzebuje trochę kasy i mam dylemat czy wziąć chwilówkę czy pożyczkę w banku. Podobno pierwsza chwilówka jest bezpłatna ale minusem jest krótki termin spłaty. W Raiffeisen Polbank jest pożyczka nieoprocentowana, minusem jest prowizja bankowa (2,99%) ale wielkim plusem 2 lata na spłatę. Który wariant wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binni

Zeby mojego dziadka nie obciazac to sam sobie wziałem pozyczke w www.vivus.pl i jestem zadowolony..a mniej gadania niz od dziadka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniok

No wiesz zależy na co potrzebujesz ale co chwilówek to mogę ci polecic www.vivus.pl Wszystko sprawnie i bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apapik

Zgadzam się co do vivusa. Najlepsze chwilówki na chwile obecną. Często wracam do nich jak mam kryzys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Też korzystałam z vivusa i mam podobną opinie co poprzednicy sprawnie i bez problemowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keniax

Korzystałam kiedyś z vivusa i mysle że mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

mam doświadczenie z chwilówką z vivusa i mogę polecić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galusz

Też mogę polecić, bo pożyczyłem niedawno 3000zł. Umowę wysyłają i jest bardzo prosta w przekazie, nie ma tu się do czego przyczepić a na spłatę ma się ponad 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazydezji

chwilówkę to najlepiej w vivusie. wiem z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyn

Też polecam w Vivusie. Bardzo prosta umowa i długi okres spłaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol
Dnia 8.11.2019 o 06:51, Gość Martyn napisał:

Też polecam w Vivusie. Bardzo prosta umowa i długi okres spłaty 🙂

A długo czeka się na pieniądze? Wymagają zaświadczenia o dochodach albo poręczyciela? Pytam, bo wiele firm reklamuje się, że nie a jak przychodzi co do czego to się okazuje, że trzeba dostarczyć milion dokumentów 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggi
Dnia 13.11.2019 o 10:07, Gość Karol napisał:

A długo czeka się na pieniądze? Wymagają zaświadczenia o dochodach albo poręczyciela? Pytam, bo wiele firm reklamuje się, że nie a jak przychodzi co do czego to się okazuje, że trzeba dostarczyć milion dokumentów 😕 

Weryfikacja i przelew pieniędzy trwa zaledwie kilka/kilkanaście minut. Nie potrzebujesz żadnych zaświadczeń ani nic z tych rzeczy. Wszystko załatwiasz przez intnernet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sławek

Wzialem tą pierwszą pożyczke tam w vivusie na święta i mam termin na 14 lutego. To będą dziwne Walentynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka
Dnia 16.12.2019 o 06:51, Gość sławek napisał:

Wzialem tą pierwszą pożyczke tam w vivusie na święta i mam termin na 14 lutego. To będą dziwne Walentynki 😄

Też przed świętami musiałam skorzystać z ich pożyczki i jestem bardzo zadowolona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×