Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

romans z księdzem

Polecane posty

Gość gość
to przeżytek! mądra kobieta w to nie wejdzie, a taka, która boi się Boga nawet o księdzu nie będzie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beret

Sratatata mocherze z ciemnigrodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja kocham księdza od kilku lat ale z daleka. On jest zawsze we mnie wpatrzony, obrażony kiedy ja go nie adoruję, a ignoruję. I tak to się toczy, bo obydwoje mamy zasady i kochamy Boga więcej niż siebie. Dlatego Bóg jest na I miejscu, a tamto na drugim. I jestem pewna, że żadne z nas nie wejdzie w grzech. Wiem, że kiedyś mi go zabraknie...i na samą myśl serce mi się kraje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Księdzu czasem tylko potrzeba miłości a raczej wiedzy o czyjejś miłości, to jest dla niego siła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Księdzu czasem tylko potrzeba miłości a raczej wiedzy o czyjejś miłości, to jest dla niego siła. 

Dla każdego miłość to sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Księdzu czasem tylko potrzeba miłości a raczej wiedzy o czyjejś miłości, to jest dla niego siła. 

Dla każdego miłość to sila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co nie znaczy, że ksiądz ma myśleć o kobiecie i zaniedbywać swoje obowiązki. Powtarzam: ksiądz musi robić swoje a kobieta powinna istnieć na drugim panie (jeśli już istnieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Współczuję i temu księdzu i tej kobiecie. Jeśli się naprawdę gorąco zakocha, musi uciekać na inną parafię...a ta kobieta cierpi niczym męczennica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ta kobieta męczennicą jest cały czas. Nie wolno jej się do niego zbliżyć, nie wolno go nawet przytulić, nawet czule powiedzieć...bo zaraz grzeszy albo wprowadza zamęt w jego życie, i tak w kółko. 

Ateichy nie mają takich problemów, a taki, który się z nimi wiąże jest niewierzącym księdzem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigda

A co wy tam wiecie. W innych religiach żyją z kobietami tylko tu celibaty wprowadzili sami.Mozna być w takim związku. Tylko nie można razem żyć każdego dnia. Ale można być nawzajem w swoim życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Kigda napisał:

A co wy tam wiecie. W innych religiach żyją z kobietami tylko tu celibaty wprowadzili sami.Mozna być w takim związku. Tylko nie można razem żyć każdego dnia. Ale można być nawzajem w swoim życiu. 

Co ty tam wiesz o czystości myśli i czynów? Islamiści zabijają ludzi a wy wciąż biczujecie, cierniem koronujecie Pana Jezusa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdzieś czytałam...już nie wiem gdzie...jakiś blog ...jak się z nią przespał....a potem ją wyzywał od najgorszych: Kurew, szmat....BO ZNISZCZYŁA MU POWOŁANIE!!! 

Czy wam to nie wystarczy? zostawcie ich, i nawet się do nich nie zbliżajcie, Msza Święta, sakramenty i koniec wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Kobieto nie oceniaj innych zeby ktos Ciebie nie osadzil. Wyjdz z tego forum jak nie odpowiada ci nasza mentalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×