Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odczytac jego sygnaly? Znajomosc stoi w miejscu

Polecane posty

Gość gość

Od dluzszego czasu podoba mi sie chlopak, on ma 33 lata, ja 25. Pracujemy razem, przez kilka miesiecy nasza znajomosc polegala tylko na lapaniu swojego wzroku, jakis czas temu zaczelismy rozmawiac, czesto w mailach on mnie zaczepia lub ja jego, rozmawiamy. W kontaktach w pracy szuka wzroku i..no wlasnie. Zaczepia. Zawsze jak jestem w poblizu to musi cos powiedziec, ale stosuje lekkie docinki, chociaz jak spotkamy sie na korytarzu sam an sam to usmiecha sie i wita. Podejrzewam ze mu sie podobam, ja staram sie takze dawac jakies sygnaly, niestety relacja ta nie wychodzi poza prace. I nie wiem, jak moge to zrobic, bo stoimy w miejscu. On jest skryty, specyficzny, ale bardzo inteligentny i mysle ze jest tego swiadom. Ja nie jestem pewna tych sygnalow, moim zdaniem podobam mu sie, ale 100% pewnosci osiagnac nie moge i nie chce sie spalic proponujac mu jakies wyjscie. Macie jakies sposoby na taki typ? Jestem konkretna, pewna siebie osoba, tak dlugie podchody mecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to może nie są żadne podchody z jego strony. Jeżeli by chciał żeby znajomość wyszła poza pracę to by wyszła. Ale nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, pewnie, moze byc tak. Wobec tego dlaczego odzywa sie, kiedy jestem w poblizu, wysyla w pracy wiadomosci? Nie moge powiedziec ze mu sie nudzi w pracy, ma co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Cię lubi? to już nie można kogoś lubić bez podtekstu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet się boi zagadać więcej więc musisz sama , ja też tak mam jak on .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.58 tez tak mysle. Możliwe tez ze jest zajęty dlatego jakiś tam dystans trzyma (dlatego wasze znajomość nie wykracza poza prace), jest miły i przyjazny ale to wszystko a Ty sobie dorobilas ideologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślałam, że kolega z pracy mnie więcej niż lubi. Były uśmiechy, dłuższe patrzenie w oczy, rozmowy i na tym koniec. Zauroczyl mnie bardzo. Ostatnio zauważyłam, że jednak to były tylko moje marzenia i fantazje. Ostatnio jest dla mnie szostki pomimo, że nie narzucałam się mu nigdy. Gdy stanę obok niego odsuwa się nagle, stara się mnie nie dotykać. Zawiodłam się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 9/10 przypadków w przeciągu miesiaca, jeżeli dajesz zielone światło to zaprasza na kawe, piwo po pracy. 1/10 wymaga przejęcia inicjatywy przez kobietę. Innej opcji nie ma - po długim czasie jeżeli nic nie rusza to po prostu tylko wyobraznenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mowilam - nie jesteb nazbyt uczuciowa, nie sadze ze sobie dopisuje. Patrzy sie, zaczepia, zawsze musi sie odezwac. Wiec zalozmy ze cos jest. Jak wiec nalezy podejsc? Chodzi o warunki w pracy, nie ma za bardzo okazji zeby zapytac wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On Ci nic nie proponuje więc proponować Ci nie chce. Więc jak już koniecznie musisz się przekonać to sama go zaproś gdzieś. PS. Co ma uczuciowość do tego, że widzisz rzeczy których nie ma? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo mozna mowic, ze nic nie ma, jak i ma. Moze chlopak jest wstydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz być uczuciowa, jeżeli słyszysz głosy które ci błędnie podpowiadają na jego temat to może być schizofrenia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligencja jest często związana z lekkimi odmianami autyzmu (zespół aspergera) a to wiąże się z trudnościami w nawiązywaniu kontaktów, ci którzy stworzyli świat w którym żyjemy byli "lekko autystyczni" i mieli problemy z kobietami einstein, tesla, edison. Inaczej rozumuja świat i...kobiety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie się mieszka i pracuje, tam się ujem nie wojuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaproś go ma kawe w pracy. Przekonaj się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie się może wydawać, że wysyłasz mu jakieś tam sygnały, a on tego może wcale nie łapać. Kobiety często popełniają ten błąd. Wydaje im się, że jak się np. uśmiechną, to już jest przecież "sygnał". Faceci tego jednak nie złapią. Chłopak jest zainteresowany raczej na 100 procent, ale może nie widzieć twojego zainteresowania, więc nie chce się wygłupić. I koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość
Taa.. spotkałem się ostatnio z takim tekstem: - podrywałam go na przystanku - a jak go podrywałaś? - no stałam do niego tyłem Kobieca logika. Może te twoje sygnały jednak nie są takie oczywiste jak Ci się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie robcie jej wody z mozgu. skoro facet m.in. wodzi za nia wzrokiem, to znaczy ze waszym zdaniem jest niezainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli facet wodzi wzorkiem od roku, uśmiecha się, przypadkiem dotyka ale nie robi żadnego kroku do przodu to: a) jest szurnięty, b) bajeruje tak równocześnie 10 kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a moze sie wypowiedza panowie, mieli kiedys taka sytuacje? ;-) Bali sie zagadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIESMIALOSC!I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kumam przesadnej niesmialosci u mezczyzn. Po co wiec miesza dziewczynie w glowie, naprawde czeka az ona sama go gdzies wyciagnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on nie miesza i nie jest nieśmiały. Znajomość stoi w miejscu bo nie ma ochoty przenosić jej poziom wyżej. Po co dorabiać do tego ideologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że znasz tę osobę, skoro tak śmialo się wypowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:16 aha, a Ty znasz i mówił Ci że to przez nieśmiałość? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikkk
Nie wiem po co ta dyskusja. Chyba z opisu autorki widać, że akurat ten facet nieśmiały nie jest. Więc ma inne powody dla których kolezenstwo mu wystarcza. Nie trać czasu dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kumam przesadnej nieśmiałości u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeśli jestem zajęta? czy to facetów odstrasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet to facet tamto, tylko by dyrygowały, ale same prędzej umrą bo by dostały samozapłonu jakiegoś ze wstydu :-D ...bo to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.12 Jak jesteś zajęta to pilnuj swojego chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×