Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieci różnych narodowości. Mamy zapraszam do dyskusji

Polecane posty

Gość gość
Jak dzieci byly male to rozmawialam z nimi po polsku jak bylam z dziecmi sama , jak byl w domu maz to mowilam po szwedzku , bo nie chcialo mi sie dwa razy tego samego powtarzac , teraz dzieciaki sa nastolatkami , w dalszym ciagu jak jestem sama z nimi ,albo dzwonie czy smsuje , to robie to po polsku , ale one i tak odpowiadaja mi po szwedzku . Po polsku mowia z moja rodzina, ale nie tak plynnie , wiecej rozumieja niz chce im sie mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś x 1. Skąd te statystyki? 2. To nadal jest osiągnięcie. 3. Ty wynalazłaś lek na raka, że z taką pogardą piszesz o skończonych studiach i spokojnym, dostatnim życiu z rodziną? x absolutnie nie pisze z pogarda o skonczonych studiach i spokojnym zyciu , ale o tym ze dla przecietnego europejczyka to jest standart i taka normalnosc , studia , praca i spokojne zycie , to nie jest zadne osiagniecie . no ale moze jest cos w tym co piszesz , dla afrykanczyka , osiagnac to co dla europejczyka jest codziennoscia , to fakt, moze byc wielkim osiagnieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, moja ciekawosc zostala zaspokojona!zawsze mnie zastanawialo jak rodzice dzieci rozmawiaja miedzy soba zeby dziecku wbic do glowy ze z kazdym sie inaczej rozmawia i zeby nie poprzestawiac kolejnosci.czy mowia po angielsku czy tez w obecnosci dziecka rozmawiaja tylko z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla przecietnego Szweda czy Niemca to tez zadne osiagniecie mowic plynnie w swoim jezyku I miec obywatelstwo w swoim kraju, a dla Polaka emigranta owszem, to co kazdy obywatel bez wyksztalcenia i na bezrobociu/uposledzony/szorujacy kible bo nie chcialo sie uczyc pilnie/ze 150 kg nadwaga od czipsow i piwa/ktos a'la Ferdek Kiepski ale made in Sweden ma w pakiecie urodzeniowym za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można dać się zalać czarnemu? Zero godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jak można dać się zalać niedorobionemu sebie? zero godności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt. Oba przypadki to upadek kobiecosci i pogrzebanie godnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście poje***ne.Zachcialo się obcych kutasow jakby polskich było mało!Potem dzieci takie niedojebane języka dobrze nie znają,a jak już znają to nie ten co 3 ba.Brzydze się wami,będziecie się wszystkie smażyly w piekle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Z językami u córki nie ma problemów. Ja rozmawiam do niej po polsku, w szkole też używa polskiego mąż też rozmawia do niej po polsku natomiast wieczorem są u nas angielskie pogawędki. Cała nasza trójka posługuje się językiem angielskim. Gdy córka była mniejsza nie potrafiła operować 2 językami i wychodził jeden wielki bełkot. Naszczęście teraz jest w stanie rozróżnić polski od angielskiego i nie stanowi to żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:22 Hej trololo :) jak sie nie mieszka w Polsce to dostep do Polskich k***sow mocno ograniczony, trza brac co jest ( byle nie czarny i bezowy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mnie zastanawialo co ciagnie biala kobiete do czarnego faceta. Czarna skora ( sorry jak u malpy ) pochodzenie z buszu, kompleksy, chec bycia na sile oryginalna i te dzieci dziwaczne ni czarne ni biale z wlosami jak szczotka od kibelka . Jak taka matka wyglada z takim i dziecmi , jak owczarek z jamnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo moze nie patrzy na wyglad tylko na charakter.dla mnie czarnoskory facet jest nieatrakcyjny, ale nie uwazam zeby byl gorszym sortem jako czlowiek, moglabym sie zaprzyjaznic z czarnoskora kobieta, o ile by byla chrzescijanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo szlachetnie z jej strony, ze patrzyla TYLKO na charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może nie, ale mam znajomego, który ma zonę chinkę i małą córeczkę, mieszkają w Chinach, a mała mówi w trzech językach: polskim, mandaryńskim i angielskim. Z tego co wiem dają radę i różnice kulturowe nie są przeszkodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podniecajcie sie tak kultura azjatycka..chinczycy czy japonczycy to juz roboty, a nie ludzie...pracuja po 9 godzin dziennie 6 dni w tyg. dzieci przychodza ze szkoly i ida do nastepnej, zeby byc jeszcze lepszymi niz sa...poza tym to brudasy...mimo garniturow nie myja sie po kilka dnia...nie wspomne juz o kuchni azjatyckiej..ktora wzbogacona jest o insekty i psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś o matko, ale bzdety. Nawet w Koziej Wólce wiedzą więcej o świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnia orientalna jest przepyszna. Nie jestem znawcą, ale pierwsze słyszę, aby np. Hindusi jedli psy. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hindusi moze nie, ale Chinczycy niestety.. :( Nigdy nie slyszalas o festiwalu psiego miesa i psich farmach ? Tos szczesliwa.. Ja jak widze petycje okraszone zdjeciami tych psiakow to naprawde mam koszmary w nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Peru jedza swinki morskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Mój mąż jest chrześcijaninem. Gdy go poznałam nie zwracałam uwagi na wygląd a na charakter. Kiedyś jeszcze nie sądziłam że poznam kogoś w kim się zakocham i w przyszłości założę rodzinę. Zawsze jak poznawałam mężczyznę to był taki "sztuczny, drętwy" We wspomnianej wcześniej kuchni to mój partner nie zje potrawy z ziemniakami. Za to ryżem i kukurydzą mógłby objadać się całymi dniami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bylas zapatrzona w jego charakter , ze nie zauwazylas , ze on czarny :o Wszysc6 biali tacy sztywniacy a on taki wyluzowany :) Z jakiego to filmu: poczuj te kocie ruchy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile brzydkich bialych z paskudnym charakterem!ale wydaje im sie ze sa lepsi A co do psow,moja chinska kolezanka powiedziala doslownie "dobrze przyrzadzony pies rozplywa sie w ustach, raz tylko mialam okazje skosztowac, ale to drogie mieso,nie stac mnie".Mowila jak raz jej corka dostala szoku i nie mogla sie uspokoic jak zobaczyla przez okno jak sasiad zabijal psa i zakrwawiony leb polecial przez podworko.widok jak z horroru i male dziecko przez przypadek zobaczylo co nawet mnie doroslej skora scierpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chińczycy nie tylko jedzą psy...jedzą też dzieci. Jeśli nie wierzycie to wpiszcie w google, pełno zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Polacy jedza labedzie :) A tak z innej beczki , jak autorka zostanie kiedys sama , czego jej oczywiscie nie zycze , to nigdy nikt jej juz nawet nie tknie , chyba ze kolejny czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie takie mixy są najładniejsze mulatki dziecko polki i azjata itp;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×