Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie o nieśmiałych kobietach? Nie chodzi o takie całkowicie zacofane, tylko takie, które boją się zacząć rozmowy, ale jak ktoś do nich zagadka, to potrafią się rozkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U przebojowego faceta nieśmiała dziewczyna raczej nie ma szans, z powodu niezgodności charakterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie prawda. Ja dlugo skakalem z kwiatka na kwiatek, az w koncu poderwalem taka cicha i niesmiala. No i nie zaluje, jestesmy od 8 lat malzenstwem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka właśnie nieśmiała i małomówna kobieta została moją żoną. Gdy ją poznałem była cicha i spokojna. W towarzystwie nigdy nie zabierała głosu. Była słuchaczką. Zwróciłem jednak uwagę na jej nieprzeciętną urodę. Zacząłem się z nią spotykać. Przyznaję, że na początku łatwo nie było gdyż ona wolała słuchać niż mówić. Musiałem wciąż prowadzić rozmowę. Czasami brakowało już tematów, a ona w momencie krępującej ciszy zadawała pytanie- " co jeszcze ciekawego masz dopowiedzenia?". Gdybym był małomówny nie miałbym szans jej poderwać. Bywały momenty zwątpienia, ale ta jej śliczna buzia i to jej zgrabne ciało....W końcu zostaliśmy parą. Ona się z czasem rozkręciła. Rozmawiała jak równy z równym. Teraz mówi nawet więcej niż trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie sa niesmiale tylko zadzieraja nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie musi duzo mowic na poczatku... chociaz wtedy jest latwiej... wystarczy ze bedzie dobra sluchaczka i zadawac pytania co bedzie podtrzymywac rozmowe.. jezeli jest to monolog i ona nie wykazuje zadnej inicjatywy rozmowy z facetem to wtedy jest to stracona pozycja. bo w pewnym momencie sie zatrzymasz nie bedziesz mial co powiedziec.. a ona ci powie no i co masz jeszcze do powiedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbee
Co myślę o nieśmiałych kobietach? Nic nie myślę. Nie mam powodu o nich myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieśmiałe są męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×