Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plastyka powiek górnych u 30 latki

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam 30 lat i problem z mocno opadającymi powiekami. Jest to genetyczne, gdyż i mama i tata mają opadające. Mama bardzo mocno. U mnie powiek nie widać wcale, tylko jeden fałd skory po całości. Od wielu lat jest to mój kompleks. Poza względem estetycznym czuje ciężar na oczach i jakby ograniczenie patrzenia w górę co pod koniec dnia chyba się nasila. Zastanawiam się coraz bardziej nad zabiegiem. Jakie macie doświadczenia? Boli? Ile trwa zabieg? Miałyście w znieczuleniu miejscowym czy ogólnym bo ja chyba wolałabym ogólne. Nie ukrywam, że boje się bólu po. Jeśli dodatkowo możecie polecić kogoś z Wrocławia to będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i wiem, że jest temat o plastyce powiek ale zapytałam tam czy miały kobiety młodsze ten zabieg i bez echa, wiec założyłam nowy temat. Poza tym interesuje mnie ból, znieczulenie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloguj sie na beauty forum-operacje plastyczne "Beuaty w Polsce-forum."Tam jest temat operacji plastycznych powiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam niedawno właśnie we Wrocławiu zabieg, jestem zachwycona efektem. Mam 34 lata. Zabieg nie boli, tylko pierwsze wkłucie ze znieczuleniem jest małym dyskomfortem. Po zabiegu nic mnie nie bolało. Jak chcesz to daj jakiegoś emaila to Ci napiszę dane lekarza bo nie chcę tutaj nikogo reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kania

Nie ma znaczenia że masz dopiero 30 lat, jeśli to widoczny problem to nie wahaj się. Ja poprawiałam górne powieki też po trzydzeistce u Pabiańczyka w Krakowie i  bałam się bólu, komplikacji itp. Ból i dyskomfort był, ale na szczęście bez żadnych powikłań. Pamiętaj, że z wiekiem problem będzie się pogłębiał więc nie ma na co czekać. Idź na konsultację, dowiedz się od lekarza co i jak a potem na spokojnie zadecyduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Też jestem świeżo po 30-tce i po korekcie powiek. Byłam u Boligłowy w Ars Medica w Krakowie i spisał się na medal, ale ani razu nie usłyszałam że jestem za młoda. Może dlatego że akurat mój problem był widoczny, bo powieki miałam opadające dość mocno i niesymetrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaa

Mój mąż przechodził ten zabieg pare lat temu w gabinecie Moja Estetyka w Rzeszowie. Szczerze mogę powiedzieć że ja sama jestem zadowolona z efektów jakie udało się uzyskać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max

Wiek w  przypadku tego rodzaju zabiegu nie ma znaczenia. Moja przyjaciółka miala podobny problem i zrobiła sobie zabieg u dr Boligłowy w wieku 26 lat. Teraz wygląda i czuje się znacznie lepiej. Ból był, ale efekty są tego warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×