Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćjjj

Nie chcę wchodzić w związek, bo skończy się zdradą faceta

Polecane posty

Gość gośćjjj

Mam z tym spory problem. Boję się zaangażować w jakikolwiek związek, bo czuję podświadomie, że każdy facet będzie mnie zdradzał. Byłam w jednym związku i mój mąż mnie zdradził do tego był nałogowym kłamcą. Umawiam się na randki, ale kończą się jedynie pocałunkiem po czym urywam kontakt. Nie ufam nikomu poza sobą i wiem, że faceci w większości to oszuści. Czy pozostaje mi wieczne singielstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słusznie. Ja juz tylko się umawiam żeby się trochę poprzytulac i całować, bo brakuje mi bliskości i chce się tym nasyscic nieco na spotkaniu. Nie chce związków, widzę jak to wszystko wygląda. Faceci są baznadizejni, tak źle jeszcze nigdy Nie było. Mam to gdzieś. Przytulanki- owszem, ale tylko na chwile a potem każdy w swoja stronę i przynajmniej mam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nawet będzie ci zdradzał, to co z tego?Jeśli cię zdradzi, to ty możesz zdradzić jego. To się nie wymydli? To chyba jakaś aberracja, żeby wierność w związku, była ważniejsza niż sam związek. Czy związek to tylko seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wbijanie sobie szpikulca w serce takie samo przytulanie i nic więcej,. Mnie wkurza to że jak poznaje nowa kobietę to czuję że zawsze ktoś jest u niej w rezerwie jak będą zle dni w naszej relacji. Wszystkie dziewczyny z którymi byłem zdradzily albo po złych relacjach pobiegły dalej a potem chciały powrotu a najlepsze jest to że ja nigdy nie zdradzilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjjj
22:29 Boję się tego bólu co miałam z mężem. Nie chcę znów zamieniać się w detektywa, zamartwiać się. Nie ma teraz szczerych i prawdomównych ludzi, każdego trzeba sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak czasem myślę że lepiej byłoby gdyby ludzie nie mieli uczuć i sobie żyli i rozmnażali się i tyle. Jak mnie wkurza samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×