Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy używacie drogich kosmetyków?

Polecane posty

Gość sówka1313
Ja od lat używam vichy dermablend, kosztuje ok 80 zł, nie wiem czy to duzo czy nie, ale jest mega trwały. Nie ma porównania z takimi za 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj Moge byc po twojemu zaniedbana usmiech.gif jednak skora ktora oddycha i nie ma zapchanych porow wyglada lepiej. Widze roznice i inni tez ja widza - mam bardzo promienna cere z nauralnym rumiencem X pod podkładem skóra też oddycha, chyba ze użyłabys nie wiadomo jakiego szajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarza się jeden trend, wszystkie kobiety któe piszą o wyższości mocnego makijażu używają ciężkich, bardzo kryjących podkładow. Może zamiast pakować pieniądze w podkłady zrobicie coś ze skórą żeby ich jednak nie potrzebować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie tak jak powinna. Może to mój wenwętrzny hipis się odzywa, ale nie rozumiem przepłacania za coś co ma udawać skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:13 i 20:14 - oczyszczam cerę kwasem salicylowym, peeling z korundu, na noc serum oczyszczające z kwasami, robie tez maseczki i zawsze krem z filtrem przed malowaniem. Do tego do pielęgnacji tez używam kosmetyków dopasowanych do cery. Czyli jak widzicie inwestuje w oczyszczanie cery;) ale niestety cudów nie ma i genów nie oszukam, wiec nie dojdę nigdy do pułapu nieskazitelnej cery baby face, ktora przestanie sie przetłuszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:13 on jest czesto wybierany na slub, bo jest przede wszystkim jest bardzo trwały i wytrwały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a musisz? Ja myję twarz dwa razy dziennie i nakłdam krem na noc i na dzień. Jak mi coś wyskoczy to nakładam korektor i po sprawie. Więc jak widzisz nawet dbanie o skórę nie jest drogie. Masz rację, genów nie przeskoczysz, dajesz się nabijać w butelkę jak wiele innych kobiet które myślą, że jak tylko wydadzą odpowiednio dużo pieniędzy to będą miały piękną skórę. Mimo to dalej "potrzebujecie" tych kosemtyków. Czyli jednak niewiele dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwalość makijażu zależy bardziej od tego co masz pod podkładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ja z 20:21 mam tez krem na przebarwienia, zobaczymy co zdziała i jaki bedzie efekt przy wykańczaniu tubki;) z tym, ze niekonieczne te wszystkie kosmetyki, które tak zachwalają producenci działają cuda... Temat jest o drogich kosmetykach, wiec opisałam ten drogi podkład, ktory faktycznie bije na głowę inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałąm wcześniej, że podkłady jeszcze rozumiem bo to dosłownie jak nakłądanie farby na całą twarz - formuła musi być dobra. Tylko z kolei nie widzę sensu istenienia tej farby i używania jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:25 nabijać w butelkę? A gdzie skoro, Jak napisałam wyzej, cudów nie Ma, ale po tych zabiegach skóra jednak wyglada lepiej. Nie mam trądziku, a pozostałości po nim i inne skazy towarzyszące cerze mieszanej/tłustej skłonnej do zanieczyszczania. I nie wydaje na to majątku. Drugi raz napisze, ze podałam przykład kosmetyku drogiego, a wartego ceny, bo o tym jest temat. Na co dzien używam tańszych jednak. I tak, wole sie malować, bo nie czuje sie pewnie bez. Moze ty masz super buzie, wiec sie ciesz, ale na dzien polecam krem z filtrem, bo to ważne. I nawet krem BB, bo on ci przez cały dzien pozbiera wszystkie zanieczyszenia, przed czym Cie nie uchroni zwykły krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mam łądną cerę, ale kiedys tak nie było. Kombinowałam jak koń pod górkę z różnymi zabiegami kosmetycznymi, kremami, tonikami i podkładami. Wyleczyło mnie lato :) Był taki upał, ze denerwowało mnie uczucie makijażu na twarzy, przecierałam oczy i wyglądałam jak panda...więc przestałam się malować (tylko rzęsy i brwi, zeby słońce ich nie wywabiło. Wyglądałam jak po wojnie z gniazdem os, ale z czasem wszystko zaczęło schodzić. I byłam wściekłą na siebie, że dałam sobie wmówić, że muszę wydawać kupę pieniędzy na coś z czym moja skóra sama powinna sobie radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli lubie i mnie stac to uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×