Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żonaty dla wrocławianki

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe gdzie znajdziesz chętną na żonatego frajera z małym pindolkiem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja (autor) mam większego ;) Tu się jakiś przegryw życiowy próbuje udzielac ze swoim małym pisklaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś przegrany skoro szukasz frajerki na seks .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra masz całe 11,1 cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, lepiej tak jak Ty walić sobie mając kobietę tylko w .jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaty wrocławiak poszukuje tutaj kobiety, najlepiej mężatki o normalnej budowie ciała. Wiek do ok 50 lat (ja jeszcze przed 30). Wymagana przede wszystkim dyskrecja, co również gwarantuje z mojej strony. Chodzi mi o dłuższą znajomość, spotkania najlepiej kilka razy w miesiącu (zależnie od wolnego czasu), wspólne wyjścia na saunę, basen itp Więcej informacji w korespondencji. Mile widziane foto oczko.gif zainteresowany_wroclaw@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaty wrocławiak poszukuje tutaj kobiety, najlepiej mężatki o normalnej budowie ciała. Wiek do ok 50 lat (ja jeszcze przed 30). Wymagana przede wszystkim dyskrecja, co również gwarantuje z mojej strony. Chodzi mi o dłuższą znajomość, spotkania najlepiej kilka razy w miesiącu (zależnie od wolnego czasu), wspólne wyjścia na saunę, basen itp Więcej informacji w korespondencji. Mile widziane foto oczko.gif zainteresowany_wr oclaw@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina666
Szukasz d**eczki do ******** z Twojej okolicy? Sprawdz! www.sex-idea.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak ty masz żonę a szukasz innej .. I kto tu wali konia do zdjecia ..he he przegryw ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga dziewczyny ten z Wrocławia jest mało atrakcyjny i ma nie dosyć że 11 cm to jeszcze krzywego . Jest słaby w te klocki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga dziewczyny ten z Wrocławia jest mało atrakcyjny i ma nie dosyć że 11 cm to jeszcze krzywego . Jest słaby w te klocki .. O Ty biedny... Ale nie musisz nam tu opowiadać o swoich porażkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żonaty wrocławiak poszukuje tutaj kobiety, najlepiej mężatki o normalnej budowie ciała. Wiek do ok 50 lat (ja jeszcze przed 30). Wymagana przede wszystkim dyskrecja, co również gwarantuje z mojej strony. Chodzi mi o dłuższą znajomość, spotkania najlepiej kilka razy w miesiącu (zależnie od wolnego czasu), wspólne wyjścia na saunę, basen itp Więcej informacji w korespondencji. Mile widziane foto ;) zainteresowany_wroclaw@o2.pl PS I nie jet to 11cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam, obleśny typ. nie dziwie się, że żona mu nie chce dawać, brzydzi się go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówczynią. W dodatku ma dosyć małego penisa hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperma na twarzy kobiety , nasienie leje się strumieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie polecam, obleśny typ. nie dziwie się, że żona mu nie chce dawać, brzydzi się go. gość dziś Zgadzam się z przedmówczynią. W dodatku ma dosyć małego penisa hihi jezyk.gif a może to wy jesteście tak paskudne, że nikt was nie chce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przystojny chlopak. Kulturalny, mily sympatyczny. W slipach tez sporo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bardzo przystojny chlopak. Kulturalny, mily sympatyczny. W slipach tez sporooczko.gif W końcu ktoś prawdę napisał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby był taki fajny to by nie był olewany nawet na takim miernym forum. Spamuje tutaj cały czas, bo każda loszka spi3rdala przed tym świniakiem z małą fajką. Krążą plotki, że koleś to typowy c!peusz. Ten koment słodzący mu to pewnie sam napisał sobie, bo to jakiś lamus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×