Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ona chyba mnie nie kocha

Polecane posty

Gość gość

czemu mam wrażenie że moja kobieta myśli o byłym facecie i na każdym kroku pokazuję że inny facet jej wpada w oko. znęca się psychicznie na mnie, i bardziej docenia kolegów a mnie wcale. dużo mam niewiadomych. oglądam inne laski nagie bo ona nawet się mną nie interesuje . i się uzależniłem od masturbacji i przestaje mnie kręcić seks. uważam że ładnie się załatwiłem seks nie daje mi żadnej satysfakcji a tylko frustracja i zgrzyty bo nie jestem jej byłym A to że ona mnie kocha to wątpię na każdym kroku komuś prawi komplementy , nie rozumiem kurczę tego wcale zależy ci na kimś dowalasz mu jeszcze bardziej jezu ja jej nigdy nie zrozumiem, wiem że jestem chyba nieszczęśliwy bo nie czerpie przyjemności z stosunku z nią , bo masturbuję się 5 razy przynajmniej każdego dnia , jak ona mi nie dawała tego co chciałem uciekłem w internet to teraz mam za swoje że mnie nie pociągają kobiety żadne na żywo nic zero kojarzy mi się z wysiłkiem i zawsze to ja muszę wszystko robić. A i tak dalej człowiek ma w głowie że ona woli kogoś innego bo na każdym kroku o tym pieprzy , ale ten jest przystojny ale bym chciała takiego brała. Kocham ją to z nią jestem , ale dobrze że uciekam w sport to chociaż sobie pewność siebie buduję ale ona zaraz wszystko niszczy. Moje starania są nic nie warte ale trudno się mówi. Może moje przeznaczenie jest takie być w jednostronnym związku ? bo ja ją kocham ona mnie nie mnie pociąga ja ją nie mogę tak wymieniać. nie wiem czemu ją nie pociągam a patrzy za innymi. a ja ćwiczę już 3 lata jestem umięśnionym facetem a ta nawet na mnie nie spojrzy smutne to wszystko cóż uciekam wpadnę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×