Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IMPOTENT

Polecane posty

Gość gość
powiedział bym wam o wszystkim , ale wy nic nie zrozumiecie , jesteście robalami dla ludzi którzy wami żądzą i wami cały czas manipulują, oni chca dobrfze tylko dla siebie a wy ich idioci słuchacie no ale w koncu - jednokomorkowe organizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni chcą żebyście mieli taką wiare w si8ebie i w innych jaką macie, zbiorowa hipnoza , ale po co ja to pisze bedziecie sie tylko coraz wiecej ze mnie smiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z was nie ma juz nic z ,,ludzi'' masowe roboty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szepne tylko słówko ze szykują sie ,,armie'' które to mają zmienikć, ale wy bedziecie mieli ich za wrogów a zad za przyjacioł i wiekszosc z was kaput ale jeszcze kilka lat trzeba poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to co tu pisze wywoła fale smiechu, bo jestem tylko psycholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stoje kolo was i czuje że wy dosłownie WIEŻYCIE ze jestem impotentem i ze to mi juz zostanie i wasza wiara w to mnie rozk*****, cqałe szczeście ze wiem ze to błachostka, bo bym sie juz dawno zabił przez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stoje kolo was i czuje że wy dosłownie WIEŻYCIE w to ze jestem impotentem i ze to mi juz zostanie i wasza wiara w to mnie rozk*****, całe szczeście ze wiem ze to błachostka, bo bym sie juz dawno zabił przez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznajcie sie chociaz przed sobą, o czym myslicie jak kolo mnie stoicie??? o czym???? jednokomorkowce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście POGANAMI i nawet o tym nie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POTRZEBUJE KURWA POMOCY , przydalobysie zeby sie ktos ze mna zaprzyjaznił , wtedy wyjde ze wszystkiego, bo wiem co robic, wymagam od kogos tylko CZASU. POGANIE!!! zgine przez was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem jeszcze raz najpierw zdobądzcie wiedze na temat umysłowej impotencji, potem mówcie, bo nie moge wytrzymac ze tak myslicie o mnie , nie wie cie nic na temat tego jak działa umyśł. powturze po raz setny, zeby mi stanął musze sie poczuc swowodnie z dziewczyną i to wszystko na tym polega mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw sie kurwa dokształccie, a potem snójcie teorie na mój temat bo kurwa nie wystrzymam tak mnie bolą wasze jednokomórkowe opinie z palca wyssane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niestety nie czuje sie swowodnie przy zadnej osobie bo wiem za kogo mnie macie i co myslicie, wystarczy ze sie odezwe do jakiejs dziewczyny a ona juz ma mysli w głowie ze jestem frajerem i wg. zebym sie k***a otwozyl to musiało by minąc troche czasu ale nikt mi szansy nie da bo przeciez jestem IMPOTENTEM I TAKI JUZ ZOSTANE NA ZAWSZE KUUUURY J****E , KRZTAŁCIC SIE ZANIM BEDZIECIE GADAĆ TAK NA PRZYSZŁOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak mowiłem czekałbym az sie ogarne znalazłbym sobie dziewczyne i od szczała bym z tego wyszedł ale skoro sie wysmiewaliscie ze mnie to przespicie sie teraz ze mną dopuki mi nie przejdzie kilka korwa razy gwarantuje w przeciwnym razie ludzie bedą ginąć przez to ze sie smialiscie ze mnie,potrzebuje kurwa pomocy, a wy nie wiezycie w to ze sie ogarne!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak mowiłem czekałbym az sie ogarne znalazłbym sobie dziewczyne i od szczała bym z tego wyszedł ale skoro sie wysmiewaliscie ze mnie to przespicie sie teraz ze mną dopuki mi nie przejdzie kilka korwa razy gwarantuje w przeciwnym razie ludzie bedą ginąć przez to ze sie smialiscie ze mnie,potrzebuje kurwa pomocy, a wy nie wiezycie w to ze sie ogarne!!!!!!!!!! jednej osoby która we mnie uwiezy!!!!!!! i wyjde w kilka miechów ze wszystkiego, naprawde nikt mnie wnie uratuje?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W NIC DO K***Y NIE WIEZYCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te dziewczyny beda ginac przez was, za kazdym razem jak zgwałce i zabije to bede sie chwalił na forum a policja bedzie bezradna!!!! przez was, wy to powodujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest wazniejsze smierc kilku dziewczyn??? czy sex ??????? co przewaza???? wy to wywołaliscie,( nikt sie kurwa nie dowie) wy sie boicie ze potem piosenki będą o tym nagrywać, nie będą, gwarantuje, wybierajcie co jest wazniejsze?? sex??? czy śmierć???? poganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem cały w kompleksach, przez to ze sie smialiscie, SMIAC SIE UMIECIE?????? TO TERAZ ALBO TO ODKRĘCICIE ALBO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyssssssstkieeee moje lęki wywołali smiejący sie ze mnie ludzie, więc teraz to odkrecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest stres, nie ma wzwodualbo jest mniejszy , jak jest swowoda jest pełny wzwód. skonsultujcie to z lekazami, moze wtedy wam przejdzie ciąle myslenie o tym ze jestem imkurwapotentem, bo tak strasznie mnie to boli, powtuze jeszcze raz, od szaczała bym sie zabił jak by mój wacek sie zepsół fizycznie, sikac tez przez tow nie moge , mam skurcze mięsni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie kurwa nie, jak mi ktos pomoże ,to nie będe całe zycie za nim chodził, potrzebuje kurwa pomocy , wiec jak mi ktos pomoze i nie bedzie sie chciał dalej ze mną przyjaznic to sie kurwa odp*****le, rozumiem w pelni ze kazdy ma swoje kurwa zycie\ ja p*****le wszystko wam trzeba do k***y nedzy tłumaczyć, ja wszystko rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odp*****le sie odrazu jak ktos nie bedzie sie juz chciał przyjaznić, a jak mi nie wiezy cie to zawsze mozna na paly zadzwonic albo cos, ale nie spisujcie mnie na straty be jestem w pełni sprawny fizycznie, mysze tylko zżucic ten lęk z siebie i doskonalke wie m jak toi zrobic z pomocą. i ostatnie wy myslicie ze jak juz będe miał kiedys dziewczyne to nasze dziecko jeszcze jakimś downem bedzie albo coś,, wyy do k***y nic nie wiecie, dokształccie sie a potem snujcie takie wnioski ja p*****le bede miał normalne dzieckoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj umysł jest cały w kompleksach i w stresie, tego sie pozbęde i moge zyc normalnie , jak mi ludzie pozwolą(nie będą sie nabijać z przeszłości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby moje dziecko odziedziczyło po mnie chorobe umysłowom to musiałbym ją mieć wrodzoną, a tak nie jest wieć nie odziedziczy po mnie choroby bo nie mam jej wrodzonej, wiec sie kurwa odp********e, jak nie wiezycie to sie kurwa dokształćcie, moje dziecko bedzie z******te tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno do wszystkich chłopaków, moze cie sie bawić swoimi penisami ile tylko dusza zapragnie, k***s niszczy sie od starości, nie od ilości wytrysków, kurwa, nie wiezycie?????? to sie do kurwa kształćcie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest internet, są lekaże, nie myślcie sami bo wam to do k***y nedzy n ie wyyyyyyyyychodzi!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w stanach są zawody w zabawianiu sie ....... rekordzista ma 10 godzin, te zawody sa po to zeby pokazać ludzią że jest tak jak ja mowie,A WY NIESTETY JESTEŚCIE IDI.......O.....T.....A.....M....I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedstawie wam to tak ,to jest MIĘSIEŃ, gdy duzo biegacie to nogi sie wam psóą????????? hm???? podobnie jest z hujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli komuś szkodze(np.tak jak teraz sobie) to tylko k***a SOBIE nigdy nie kompromituje osób które lubie albo kiedyś lubiłem, ale nikt w to nie uwiezy i chyba sie musze zabic bo nikt mi nie pomoze. tyle ,bede sie starał nie robić juz takich jaj, bo i tak juz mam p********e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×